V ChimeraLandu budete chytat nevšední příšery

Vydání ChimeraLandu se čím dál více blíží, jelikož hra k nám dorazí už koncem léta pro Android, iOS a PC. Už nyní se tedy můžete předběžně zaregistrovat a vyčkávat.

V této akční adventuře se můžete těšit na zajímavý systém chytání, ochočování a přeměňování vašich mazlíčku ve tvory, které jsou za hranicemi vaší představivosti. K tomu vám bude dopomáhat zařízení „Evolution and Devour“. To ale neznamená, že pokud vašemu lvíčkovi chcete přidělat křídla, tak poražením dráčka je automaticky dostane. K tomu budete potřebovat kapku štěstí, abyste získali přesně to, co chcete.

Otevřený svět vám nabídne několik kilometrů prostorů k prozkoumávání. Důležité bude v tomto světě přežít nebezpečí a nástrahy. Je zde několik různých zvířat i zbraní, a to vše má velký vliv na to, jak se svět bude vyvíjet a utvářet. Postavit lze totiž cokoliv, co vás napadne. Hlavním tématem jsou ale již zmíněné chiméry, které slouží hlavně jako mazlíčci a dá se s nimi dělat snad vše, co vás napadne, včetně boje. Podle toho, jak se budete rozhodovat a jak velké bude vaše štěstí, si můžete vytvořit svou vlastní hordu chimér.

Předběžná registrace je dostupná napříč všemi platformami. Jako odměnu pak získáte startovací odměny. Čím více hráčů se zaregistruje, tím lepší odměny komunita získá.

Zdroje: Tisková zpráva