RuneScape slaví rok a hráči dostávají odměny

Světoznámá hra RuneScape ze „staré školy“ je už rok dostupná pro mobilní platformy, a právě proto vývojáři z Jagex Games Studio na tuto událost rozdávají dárky na oslavu všem hráčům. Určitě potěší každého hráče.

Jedna z odměn je pět klíčů „Treasure Hunter“, díky nim získáte přístup ke speciálním truhlám, ze kterých můžete dostat plno zajímavých odměn. Naneštěstí předměty v nich jsou řazené dle kvality, takže se dá očekávat, že ty nejvzácnější věci budou padat nejméně. Mimo to získáte unikátní obleček „Bullsmith“, aby se proměnili v netypického kováře a k tomu jeden krátkodobý posilovač získávání zkušeností o 50 %.

Jestliže jste nezačali hrát RuneScape na svém telefonu, teď je určitě ta pravá chvíle, díky zmíněným odměnám. Hru si můžete zahrát jak na Android, tak i na iOS. Titul je plně zdarma, nachází se v něm mikrotransakce a je bez reklam.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Zdroje: Tisková zpráva