Vychází důležitá aktualizace Minecraftu

Dnes na všech platformách vychází dlouho očekávaná aktualizace oblíbené hry Minecraft. Verze 1.19 nese název The Wild Update a následuje po druhé části updatu Caves & Cliffs.

Součástí dnešní aktualizace jsou dva zcela nové biomy pojmenované Deep Dark a Mangrove Swamp s rozmanitějším průzkumem, stejně tak nový mob Allay a poprvé se v divočině objevují žáby a pulci.

Hlavní body aktualizace The Wild:

- Nový typ bažinatého biomu, Mangrove Swamp (mangrovový les). Oblast se zaplní mnoha dosud neviděnými bloky v čele s novým typem dřeva.

- Deep Dark je hluboký temný biom tvořený jeskyněmi hluboko pod povrchem země. V této oblasti lze vytvořit starobylé město, což je zcela nová struktura plná skrytých pokladů.

- Warden, nový nepřítel. Je to velmi obtížný protivník, kterého lze porazit, nachází se v biomu Deep Dark.

- Allay je nový mob, který může být společníkem vaší postavy. Poté, co mu dáte jakýkoli předmět, může v oblasti sbírat další předměty tohoto typu.

- Pulci a žáby, nové pasivní moby objevující se v bažinách.

- Několik nových předmětů (např. kompas ukazující místo vaší poslední smrti a kozí roh).

- Opravy mnoha chyb.

V Minecraftu na vás toho čeká mnohem, mnohem víc. Velmi oblíbenou hru koupíte na Google Play za 189,99 Kč a na App Store za 179 Kč. Využít k tomu můžete bezpečnou platbu přes operátora, kdy se útrata připíše k vašemu měsíčnímu vyúčtování.

Zdroje: Mojang