Co přinese Minecraft verze 1.19?

Po velmi povedené verzi, která nesla název Caves & Cliffs Part II, do Minecraftu míří aktualizace, která se jmenuje Wild Update. Na počítače, konzole a mobily by se měla dostat už 7. června. Spolu s ní se ve hře dočkáme několika nových prostředí. Mezi nimi najdeme třeba nový druh bažiny a obrovská starověká města pohřbená pod zemí.

V těchto nových místech se toho nachází doopravdy hodně. Předně zde najdeme mnoho nových bloků, staveb a stvoření. Mangrovníky budou vyrůstat z vody a vystoupají až nad úroveň vody. Všude, kde bude voda, nalezneme roztomilé žabičky, a když budete pozornější, naleznete i pulce. Mimochodem, narazíte-li na modrou lítající potvůrku, tak ji nezabíjejte a dejte ji třeba sušenku. Ona vám pak přinese další, co najde.

Děsivé nebezpečí poznáte, jakmile spadnete do hluboké temnoty v zemi, kde na vás čeká zákeřný Warden, který slyší každý váš krok a hlídá velmi cenný poklad. Jo, a taky ve hře najdeme bahno.

Vydání je téměř za rohem, ale vývojáři z Mojangu se rozhodli nás pravidelně zásobovat všemi novinkami, co ve hře nejdeme. Od Allay přes bláto až po děsivé tvory v podzemí.

7. června buďte tedy připraveni, jelikož aktualizace právě v tento den vyjde po celém světě na všech zařízení, včetně mobilů s operačním systémem Android a iOS.

Zdroje: Tisková zpráva