Pozor na dinosaury! Jurský svět míří na mobily

Na mobily míří nová hra, která se zaměřuje na tajuplný svět dinosaurů. Vývojáři stojící za Dead by Daylight se rozhodli vytvořit Jurassic World Primal Ops pro mobilní zařízení. Ta bude přístupná zdarma pro všechny.

Hráči zde budou vylepšovat své bojové dovednosti, zachraňovat dinosaury a následně s nimi vyrážet do boje. Hlavním cílem bude vyprostit všechny nebohé plazy z rukou krutých žoldáků, pytláků a zlotřilých vědeckých laboratoří, které jinak tyto druhy opět vyhubí. Nebezpečná výprava se bude odehrávat hlavně v Severní Americe.

Hra vyjde na iOS a Android a vzhledem k tomu, že 10. června vychází nový film Jurský svět: Nadvláda, není tato hra jistě daleko. Samotný ředitel Jason Millena společnosti Behaviour Interactive řekl:

„Na Jurassic World Primal Ops jsme nesmírně hrdí a pevně věříme, že si ji hráči zamilují. Hra nabízí nový a jedinečný mobilní herní zážitek v Jurském světě a zvrat ve sbírání dinosaurů poskytuje spoustu rozmanitých herních možností. Od vzniku série Jurský svět jsme na cestě, která rozvíjí tento fantastický vztah mezi dinosaury a lidmi. Je vzrušující ukázat, jak spolu nejen mírumilovně koexistují, ale jak mohou spolupracovat na záchraně dalších dinosaurů.“

Zdroje: Tisková zpráva