Fortnite: Blíží se další velkolepá událost

Společnost Epic Games se rozhodla oznámit datum, kdy se objeví nová událost, která opět otřese celým světem. Na scénu totiž přichází obří mechanický méďa, neznámý pilot a zároveň poslední člen Sedmičky!

4. června ve 22:00 buďte připraveni skočit do Fortnite, jelikož nastane vyvrcholení mezi jednotlivými účastníky dlouho trvajícího souboje.

Zní to sice jako klišé v každé hře, ale doporučujeme si v tento den a čas udělat návštěvu Fortnitu a zůstat na tuto událost. Jestli je něčím tato hra známá, tak právě pro své ohromující jednorázové zážitky, které nikdy nejsou ničím malým. Navíc, v obchodě budou dostupné věci zdarma a kdo by nechtěl dostat něco za nic, že?

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Nicméně, nový plakát značí něco ohromného a pravděpodobně se ve Fortnite podíváme i do vesmíru. Takže pokud nemáte hotové úkoly, tak je rychle začněte plnit, zkušenosti a úrovně se získávají velmi snadno a snažte se připojit 30 minut před začátkem celé akce, jinak vám pak zbude sledovat vysílání na YouTube a Twitchi.

Zdroje: Eurogamer