Harry Potter: Magic Awakened odhaluje prostředí hry

Karetní hry na hrdiny se moc často nevidí, Harry Potter: Magic Awakened má potenciál, aby ukázal, že je to škoda. Budeme hrát za studenta prvního ročníku Školy čar a kouzel v Bradavicích, přičemž vše se bude odehrávat 10 let po smrti zlého černokněžníka Voldemorta.

Zápasy ve famfrpálu, hodiny lektvarů nebo prozkoumávání Zapovězeného lesa – přitom všem nám budou pomáhat sběratelské karty. Ve hře jich bude přes 80 a pro lepší výsledky je budeme moci vylepšovat. Díky kartám budeme kouzlit, ale také vyvolávat bájná zvířata, třeba fénixe.

Tyto detaily nám byly odhaleny už dříve, nově zveřejněný trailer nám ale ukazuje, jak přibližně by se Harry Potter: Magic Awakened mohl hrát. Objevila se v něm třeba vlajková trať vedoucí do Bradavic nebo věcně otáčející se schodiště spojující chodby uvnitř samotné školy. Nechyběla samozřejmě ani ukázka famfrpálového zápasu.

TIP: Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

To vše nám bohužel nestačí k tomu, abychom byli schopni popsat, jak přesně se bude s kartami zacházet a jakou konkrétní zábavu nám hra nabídne. Spuštění uzavřeného testovacího programu je naplánováno na konec letošního roku a brzy bude zahájena předběžná registrace. Těšit se mohou hráči, jejichž zařízení disponují systémem Android a iOS.

Zdroje: Tisková zpráva