Ve hře This Is the President usednete do role prezidenta jako mafián

V This Is the President vás čeká zajímavý příběh, který je ozvláštněn prvky managementu a spoléhá na strategické myšlení. Vy se totiž stanete americkým prezidentem v roce 2020 a vaším úkolem je zamést vaši pochybnou minulost pod práh a vyhnout se „spravedlnosti“ pomocí upravení dodatku 28. Díky tomu vaše pochybné činy zůstanou v minulosti a vy získáte imunitu.

Dosažení tohoto cíle se může zdát velmi jednoduché, ale není tomu tak. Starat se jako mafián o zaměstnance a pracovat s nelegálními složkami tak, aby vám pomohli vypořádat se se starými, i novými problémy bude celkem fuška. Nebo se na to vykašlete a svůj drahocenný čas věnujte na odeslání roztomilého křečka do vesmíru. To vše a mnohem více doplňují klasické prezidentské povinnosti.

Ve hře lze totiž udělat skoro cokoliv, co vás napadne, díky vysokému počtu událostí a možností, co nabízí. Mimo odesílání křečků z planety Země můžete také pomoct sériovému vrahovi z vězení, stejně tak cenzurovat celý internet. Možná bude ale jen stačit, když zakážete internetové reklamy a stanovíte maximální ceny videoher, to by mohlo zlepšit vaše preference.

Zkrátka, váš názor se nebude vždy líbit každému, ale k prosazení svého je potřeba přinášet oběti a občas někoho uplatit.

Hru můžete zakoupit na Google Play a Apple Store za 259 Kč. Využít k tomu můžete platbu přes operátora, kdy se částka připíše k vašemu pravidelnému vyúčtování. Více zde.

Zdroje: Tisková zpráva