Soul Knight Prequel míří do bety!

Soul Knight Prequel je pokračování známé série Soul Knight. Pokračování pixelové hry se více zaměřuje na dobrodružství a vylepšování postavy než na pobíhání a střílení napříč měnícími se chrámy a kobkami, jak tomu bylo v původním titulu. Vše se odehrává v době, kdy střelné a laserové zbraně nebyly úplně běžné.

Vaším úkolem bude se svými společníky vykročit na dobrodružnou cestu po Soul Knight kontinentu, najít si nové přátele a vytvořit si svůj vlastní Rytířský řád, který obnoví právo a pořádek. K hlavním funkcím patří průzkum a objevování kontinentu. Dále budete vytvářet vlastní sestavy předmětů a kombinovat třídy s dovednostmi, abyste byli co nejsilnější a mohli splnit svůj hlavní úkol.

Hra bude 16. května spuštěna v betě pro limitovaný počet uživatelů iOS. Dostupné budou čtyři třídy a hráči si mohou vybrat i druhý typ. Během bety bude také možnost prozkoumat všechny mapy, předměty a exotické kobky. Lze také sázet a sklízet různé ovoce pro získání superschopností. Vývojáři tímto krokem chtějí získat drahocennou zpětnou vazbu pro zlepšení hry. V betě nebude možné cokoliv zakoupit skrze mikrotransakce, protože postup se všem uživatelům na konci testu smaže a po vydání hry tudíž začnou všichni znovu.

Pokud vás hra zaujala, můžete vyzkoušet své štěstí a přihlásit se do beta testování zde.

Zdroje: Tisková zpráva