Warcraft Arclight Rumble je mobilní hra od Blizzardu

Blizzard splnil svůj slib a tento týden odhalil svou první mobilní hru ze světa Warcraftu, která je zároveň druhým velkým vstupem společnosti do tohoto odvětví. Titul s názvem Warcraft Arclight Rumble zatím nemá datum vydání, ačkoli Blizzard potvrdil, že se na zařízeních se systémy Android a iOS objeví ve vybraných regionech ještě letos.

Warcraft Arclight Rumble je rychlá akční strategie vytvořená speciálně pro mobilní zařízení a zasazená do kultovního světa Warcraftu. Z něho nabídne známá prostředí, hrdiny i padouchy, které budete sbírat a bojovat s nimi ve formě miniaturních verzí v masivní kampani pro jednoho hráče, v kooperaci s přáteli i v multiplayeru.

Kampaň zahrne více než 70 misí a má prověřit schopnost hráčů sestavovat malé armády k efektivnímu překonávání jednotlivých výzev. Při sestavění armády musíte myslet na odlišné schopnosti a dovednosti každého hrdiny a padoucha.

Warcraft Arclight Rumble bude zdarma. Předběžná registrace je otevřena na Google Play. Na App Store by měla být později.

Filmeček

Gameplay trailer

Zdroje: Tisková zpráva