Karty a armáda se spojují v SIEGE: Apocalypse

Společnost KIXEYE přišla s bezplatnou hrou SIEGE: Apocalypse, která kombinuje karty a armádu. Stanete se totiž velitelem, který má za úkol vybudovat armádu a pustit se do vzrušujících a adrenalinových bitev v reálném čase. Důležitá je také strategie. Vše probíhá v zápasech jeden na jednoho. Na povel dostanete desítky různorodých jednotek.

„Byla to dlouhá cesta,“ říká Colin How, generální ředitel společnosti KIXEYE. „Ale jsme nadšeni, že můžeme konečně spustit SIEGE: Apocalypse pro fanoušky vojenských strategií po celém světě. SIEGE je především o budování armády snů a jejím následném testování proti tisícům dalších hráčů. Fanoušci War Commander: Rogue Assault si rychlé a drsné boje v SIEGE zamilují a my se nemůžeme dočkat, až uvidíme, s jakou taktikou všichni přijdou.“

Pokud vás hra zaujala, tak SIEGE: Apocalypse najdete na Google Play a App Store, kde je zdarma s možností nákupu v aplikaci. Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování.

Zdroje: toucharcade