Připravte se na drsnou automobilovou akci Crossout

Automobilová PvP akce (hráči proti hráčů) Crossout se z počítačů a konzolí konečně dostane na chytré telefony a tablety. Ke spuštění hry ve verzích pro Android a iOS dojde 3. února letošního roku.

Společnost Gaijin v první vlně vybrala 51 zemí z celého světa. Kromě Severní Ameriky, Austrálie a Nového Zélandu si titul ve stejný den užijeme také my a Slováci. Lákáni jsme na drsné automobilové bitvy šest proti šesti v postapokalyptické pustině. Po vzoru velkých verzí je kladen důraz na spolupráci, model poškození a možnost vytvořit si vlastní stroj na čtyřech a více kolech, vybavit ho pancířem i nejrůznějšími zbraněmi.

Pokud by vás zajímalo příběhové pozadí, tak vše je zasazeno do roku 2047, kdy záhadná virová epidemie, známá jako Crossout, zpustošila skoro celou populaci Země. Silniční piráti, kteří přežili, musí bojovat o cenné zdroje s pomocí vražedných vozidel, zkonstruovaných z milionu možných permutací (tvar karoserie, pancíř, zbraně, podpůrné systémy, kosmetická vylepšení).

„Crossout kombinuje vysokooktanovou hratelnost online hry s unikátní možností upravovat vozidla. Hráči mohou zkonstruovat vozidla dle svého přání. Dosud jsme viděli výtvory, o kterých jsme ani netušili, že je možné je vytvořit – hrůzostrašná na pohled, ale smrtelná v akci,“ řekl Stanislav Skorb.

Předběžná registrace pro Crossout Mobile již běží na Google Play a App Store.

Zdroje: Tisková zpráva