Počítačové hry na mobilech a tabletech díky Xbox Game Passu

V rámci předplatného Xbox Game Pass Ultimate si na chytrých telefonech a tabletech můžeme užívat řadu počítačových her. Po připojení kompatibilního ovladače se nám otevírají dveře do rozsáhlé knihovny, která obsahuje kupříkladu střílečku Gears 5, logickou dobrodružnou akci A Plague Tale: Innocence, Batman: Arkham Knight, Control od autorů Alana Wakea, survival DayZ od českého studia Bohemia Interactive nebo horor Dead Space.

Každý měsíc se služba rozšiřuje o nové tituly. Pro první část ledna Microsoft vybral osm her, ale pouze pět z nich podporuje cloud, tedy i hraní na mobilech a tabletech. Obejít se musíme bez remasteru trilogie Mass Effectu, ale radost nám může udělat puzzle hra Gorogoa s ručně kresleným příběhem, akce Olija nebo 2,5D akční plošinovka The Pedestrian s náročnými hádankami v poutavém prostředí.

Tím to ale nekončí. Je tu ještě nepředvídatelná a zběsilá multiplayerová akce Embr, kde s přáteli řešíte každodenní výzvy hasičů. Vrhnete se do hořících budov plných nebezpečí, budete bojovat s požáry, zachraňovat životy a předměty a vydělávat peníze, abyste si koupili lepší vybavení.

Zaujme také akční dobrodružný titul Outer Wilds, kde se stanete rekrutem vesmírného programu. Připraveni hledat odpovědi v podivné, neustále se vyvíjející sluneční soustavě?

Všechny vyjmenované hry jsou již dostupné v Xbox Game Passu. První měsíc předplatného Xbox Game Pass Ultimate pro nové členy stojí 25,90 Kč. Poté za každý měsíc zaplatíte 339 Kč.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Platí to pro Google Play i App Store.

Zdroje: Tisková zpráva