Hack and slash akce Undecember způsobila mezi hráči poprask

Na poli hack and slash her je velká konkurence. K současným hitům jako Brawl Stars, Dead Cells, Bleach: Brave Souls, Monolisk nebo Darkness Rises se v letošním roce přidají minimálně tři zajímavě vypadající konkurenti: Diablo Immortal, Torchlight: Infinite a Undecember. A zatím se zdá, že největším vyzyvatelem bude poslední jmenovaný titul.

Undecember pochází od společností Needs Games a LINE. Hra má tři miliony předběžných registrací, což samo o sobě svědčí o tom, že o korejskou hack and slash akci ve stylu Diabla je mezi hráči velký zájem. Vydání je naplánováno na první čtvrtletí letošního roku. Lákáni jsme na rozmanité a zábavné mechanismy akčních RPG s řadou dovedností a speciálních schopností.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Platí to pro Google Play i App Store.

Podle prvních názorů od zahraničních magazínů je Undecember po technické stránce dobře zpracováno a odlišností oproti jiným hrám je nezávislý systém postupu.

Undecember se odehrává v temném fantasy světě Traum, který stvořilo 12 božských bytostí. Jeho obyvatelé žili po staletí poklidným životem, dokud se neobjevil 13. bůh - Serpens. Byl zlý a jeho jediným cílem bylo ničit. Dvanáct bohů se usilovně snažilo Serpense porazit, ale skončilo to tím, že všichni upadli do věčného spánku. Hráči se musí spojit a využít svých znalostí, moci a použít speciální zvěrokruhy, aby tato božstva znovu probudili. Aniž by to věděli, po probuzení všech bohů znovu povstane i Serpens.

Undecember budete moci hrát sami v singleplayeru, stejně tak zvolit jeden z několika nabízených multiplayerových režimů pro více hráčů: Chaos Dungeon, Raid, Spire of Barrier, Crusade of Glory a Guild War. Nabídnou skupinové i PvP bitvy.

Servery Undecember se v Jižní Koreji otevřou už 13. ledna. U nás později, a kromě mobilů a tabletů s operačními systémy Android a iOS si budete moci zahrát i na PC. Podporován by měl být cross-play i cross-progress, tedy hraní napříč platformami a sdílení postupu napříč platformami.

Zdroje: Tisková zpráva