GRID Autosport si konečně můžeme vyzkoušet zdarma

GRID Autosport patří vůbec k nejlepším závodním hrám na mobilu. Není to jen další arkáda, co se hraje sama. Jedná se o port plnohodnotného závodního „simulátoru“ z PC, respektive konzolí. Jenže za kvalitu se platí a ne málo. Mobilní verze vás vyjde na necelé tři stovky (nebo dvě, pokud hraje na Androidu).

Proto vítáme rozhodnutí vydavatele vytvořit bezplatnou verzi s podtitulem Custom Edition, ve které si můžete sami rozhodnout, za co zaplatíte. Část obsahu je zdarma na zkoušku (a bez reklam) a zbytek si odemykáte za peníze. Balíčky jsou rozděleny podle závodních tříd, respektive módů. Můžete si koupit třeba vytrvalostní závody, šampionát cestovních vozů, street racing a tak dále. Ceny se pohybují od 49 do 79 korun. Nebo si můžete odemknout kompletní hru za 249 Kč (za 199 Kč v případě Android verze).

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Platí to pro Google Play i App Store.

Může se to zdát jako hodně peněz za mobilní hru, ovšem musíte uvědomit, že získáte přes sto závodů a stovku licencovaných vozů. Navíc vývojáři na hře neustále pracují a vydávají nové aktualizace. Před pár dny například přidali do hry podporu pro ovladače gamepadů od konzolí nové generace a nové možnosti ovládání vozu.

Zdroje: Touch Arcade