Luxusní značka prodává Fortnite merch. Košile s logem hry stojí 20 tisíc

Oblečení s logem a motivy hry Fortnite koupíte na každém rohu. Většinou jde ale o dětská trička nebo mikiny na za pár stovek. Teď se poprvé autoři hry spojili s luxusní značkou, konkrétně s módním domem Balenciaga, o kterém se v poslední době mluvilo hlavně v souvislosti s róbou Kim Kardashian na Met Gala, jejíž součástí byla i černá kukla.

Kolekce Fortnite od Balenciagy není zdaleka tak extravagantní. Jedná se o kšiltovku, mikinu, džínovou bundu a triko s logem hry a značky. Za logo se však platí – a ne málo. Tričko stojí 365 eur (9 tis. Kč), mikina s kapucí 565 eur (14 tis. Kč), čepice 295 eur (7,5 tis. Kč), košile 795 eur (20 tis.) a nejdražší dřínová bunda 990 eur (25 tis. Kč). Většina kousků byla vyprodána v den uvedení do nabídky e-shopu.

Zdroj: BalenciagaZdroj: Balenciaga

Součástí spolupráce jsou také skiny a další doplňky do hry. Nejdražší jsou třpytivý skin Unchained Ramirez Epic Outfit a Fashion Bansee za 1500 V-Bucks, Shady Doggo Rare Outfit a Game Knight Rare Outfit stojí 1200 V-Bucks. Microsoft například prodává balíček 1000 V-Bucks za 215 Kč.

Dále si můžete ve hře pořídit batohy (back bling) inspirované kolekcemi Balenciaga, pick axe v podobě bot značky, glider, emote a wrapy. Spreje s motivy Fashion Doggo Spray a Knight Looks Spray můžete získat zdarma.

Věděli jste, že nejen nákupy na Microsoft Store a Xbox Store můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Více na webu Bezpečná platba

Na YouTube kanále Unreal Enginu je k dispozici zajímavé video mapující proces výroby skinů, které vycházejí ze skutečných oufitů.

Není to poprvé, co se nějaká módní značka objevila ve hře. Před dvěma lety Fortnite spolupracoval s Nike na dvojici skinů obutých do Air Jordan 1.

Zdroje: Engadget