Seriál Kancl jako mobilní hra?

Americká verze seriálu Kancl (The Office) se dočká herní adaptace. Poslední díl měl sice premiéru v květnu roku 2013, ale seriál se i po letech těší obrovské popularitě. Hra The Office: Somehow We Manage tak jistě nebude mít o hráče nouzi. Půjde o tzv. idle tapper, což žánr, ve kterém jde vlastně jen o to, klikat na displej. Prostě nenáročná zábava pro příležitostné hráče.

Zdroj: PocketGamerZdroj: PocketGamer

Staneme se manažery scrantonské pobočky firmy Dunder-Mifflin a budeme prodávat papír. Za vydělané peníze si budeme moci vylepšovat kancelář, odemykat nové postavy nebo nové kostýmy. Vše samozřejmě vychází z památných scének a některé scénky budeme moci reprízovat přímo ve hře. Jako příklad můžeme jmenovat návštěvu farmy Shrutových nebo scénu s Kevinovo slavným chilli. Z kostýmů, které budeme moci zařadit do svých kolekcích, autoři jmenovali Prison Mike, Farmer Dwight, Pretzel Day Stanley a Three Hole Punch Jim.

Hra by měla vyjít ještě letos. Vývoj dostalo na starost studio LEAF Mobile, které má s herními adaptacemi seriálů spoustu zkušenosti. V portfoliu firmy najdete například hry na motivy seriálů Goldbergovi, Archer nebo It’s Always Sunny in Philadelphia.  

Zdroje: Pocket Gamer