Strategii XCOM 2 si už zahrajete i na mobilu s Androidem

„XCOM 2 na cestách bez kompromisů,“ stojí v popisku mobilního portu vynikající strategické hry XCOM 2. Už z obrázků je ale jasné, že to není pravda. Největší kompromisy jsou patrné především na grafice. „Většina mobilů má rozlišení od 1080p až po 4K a tohle vypadá jako 240p,“ stěžuje si například jeden z hráčů. Většina recenzí ale hru chválí, běží plynule a dobře se na displeji ovládá.

Zdroj: Google PlayZdroj: Google Play

Pokud byste si chtěli hru stáhnout i do svého Androidu, připravte si 700 Kč a také spoustu volného místa – doporučuje se aspoň 17 GB. Holt port PC hry… A je tu ještě jedna podmínka, telefon musí být na velmi omezeném seznamu podporovaných zařízení.

XCOM 2 je akční tahová strategie, ve které řídíte skupinku partyzánů v boji proti mimozemským okupantům. Kromě velení jednotlivých vojáků během mise máte na starosti také budování základny, výzkum a vývoj nových technologií, které vám poskytnou výhodu v nerovném boji.  

Název aplikace XCOM 2 Collection napovídá, že kromě základní hry obsahuje apka také DLC. Konkrétně jde o čtveřici menších DLC a rozsáhlý přídavek War of the Chosen s novými misemi, prostředími, herními třídami i nepřáteli.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Platí to pro Google Play i App Store.

Zdroje: Pocket Gamer