The Witcher: Monster Slayer vyjde 21. července

Tak jsme se konečně dočkali. Po dlouhém betatestu vyjde nový mobilní Zaklínač 21. července. Už dnes se ale můžete zaregistrovat na Google Play, za což vás autoři odmění speciálním mečem z Kaer Morhen, který vám dá 10% bonus ke zkušenostem z boje.

The Witcher: Monster Slayer je mobilní RPG, které se inspirovalo u hitu Pokémon GO. Jednak využívá technologii rozšířené reality pro zasazení virtuálních objektů do prostředí a jednak se při hraní neobejdete bez GPS. Questy, monstra a další herní prvky jsou totiž rozmístěny všude kolem nás. Na výskyt konkrétních monster má vliv také denní doba i počasí.

Na rozdíl od Pokémon GO tu ale nesbíráte zvířátka, ale trofeje, tedy hlavy zabitých příšer. Bojuje se za pomoci meče, ale také magie, výbušnin, různých návnad, lektvarů a tak podobně. Na každého nepřítele platí něco jiného, takže nestačí jen máchat mečem, musíte se také připravit. Kromě trofejí jste odměňováni také zkušenostními, které dále investujete do dovedností. Takže označení RPG platí.

Vypadá to skvěle a první dojmy jsou také více než dobré. Nezbývá tedy, než počkat těch pár týdnů na vydání… Hra bude ke stažení na Google Play i App Store.

Zdroje: Oficiální stránky