Strategii Tropico si můžete díky demu vyzkoušet zdarma

Dva roky po vydání mobilní verze strategie Tropico jsme se dočkali dema. Každý si tak může hru zdarma vyzkoušet a pak se rozhodnout, zda se vyplatí investovat 360 Kč do plné verze. Tedy skoro každý, demo je k dispozici jen na Google Play.

V hratelné ukázce na vás čeká první mise z kampaně a sandbox mód omezený třemi roky herního času. Dost na to, abyste si ověřili, jestli je Tropico pro vás tím pravým.

Pokud jste o Tropicu ještě neslyšeli, tak vězte, že jde o svéráznou budovatelskou strategii, ve které se ujmete vlády nad karibským rájem. Pod svou mocí budete mít výstavbu silnic a úřadů, obchod, armádu, ale i diplomacii. Je zcela na vás, jestli z něj vybudujete dovolenkovou destinaci, centrum průmyslu nebo policejní stát.

Každopádně jde o zábavnou hru, která se na mobilech ovládá překvapivě dobře – i přesto, že původně byla vytvořena pro PC.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora? Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Platí to pro Google Play i App Store.

Zdroje: TouchArcade