Final Fantasy jako battle royale? Podívejte se na video ze hry The First Soldier

Na Twitch kanálu Square Enix se před pár dny uskutečnil stream z připravované mobilní hry Final Fantasy VII: The First Soldier. Po krátkém traileru zveřejněném při oznámení hry jsme tak dostali obří nášup záběrů přímo z hraní.

Fanoušci Final Fantasy zprvu nepřijali myšlenku Final Fantasy battle royale s nadšením, nové video jim ale dokazuje, že že The First Soldier není jen další kopií Fortnite, jak se obávali. Hra vnáší do žánru spoustu zajímavých prvků. Například obří příšery nebo materii, což je látka, kterou mohou hráči využít k vylepšování svých dovedností a útoků.

Hráči nejsou vyzbrojeni jen puškami a zbraněmi na blízko, k dispozici mají také speciální dovednosti, což jsou v podstatě kouzla. Na nepřátele můžete sesílat firebally, tornáda a podobně. Právě tyto skilly můžete vylepšovat pomocí materie, kterou dostáváte odměnou za zabité nepřátele.

Hra by měla vyjít ještě letos, ale datum zatím nebylo zveřejněno. Mezi 1. a 7. červnem proběhne beta test, ovšem pozvánku dostanou jen hráči ze Severní Ameriky.  

Zdroje: Pocket Gamer, Twitch