PUBG: New State si možná budeme moci zahrát už za pár týdnů

PUBG: New State se bez pochyby řadí mezi nejočekávanější mobilní hry současnosti. Dokazuje to i počet předběžných registrací na Google Play, který přesáhl milník 10 milionů. Skvělé výsledky na to, že byla hra oznámena teprve před dvěma měsíci! Číslo navíc nezahrnuje hráče z Číny a Indie, které jsou hlavními baštami hraní na mobilu.

TIP: Pokud byste chtěli číslo předběžných registrací navýšit, můžete tak učinit přímo na Google Play. Odměnou vám bude speciální skin pro jeden z vozů, které se ve hře objevují.

Otázkou zůstává, kdy si PUBG: New State budeme moci zahrát. Hra má vyjít ještě letos, ještě před premiérou se ale spustí veřejný beta, respektive alfa-test. Podle posledních informací by se měly servery otevřít ve druhém čtvrtletí tohoto roku, to znamená v dubnu, v květnu nebo v červnu. Alfa-test ovšem nebude globální, pozvánky dostanou jen hráči z vybraných zemí. Bohužel, zatím není jasné ze kterých.

PUBG: New State je oficiálním pokračováním PlayerUnknown’s Battlegrounds, které vyjde exkluzivně na mobilech. Můžeme se těšit na novou mapu, novou éru, se které jsou spjaty nové zbraně, vozidla a vybavení, a také nové herní prvky, například pokročilá úprava zbraní přímo na bojišti.

Zdroje: Droid Gamers