Kapela Queen má mobilní hru. Zahrajete si v ní 20 největších hitů
Queen: Rock Tour – tak zní název mobilní hry s licencovanou hudbou od legendární kapely Queen. Funguje na stejném principu jako kdysi populární Guitar Hero nebo mobilní hit Tap Tap Revenge z éry prvního iPhonu. Po displeji běhají noty a vy je musíte trefit v ten správný moment (ve správném rytmu).

Queen: Rock Tour se hraje na šířku a ovládá se oběma rukama. Kromě tapání musíte občas také podržet prst na displeji nebo svajpnout správným směrem. Barvy not vyjadřují jednotlivé členy kapely a pokud některou netrefíte, nejenže přijdete o body, ale daný nástroj přestane hrát (a pokud netrefíte noty zpěváka, tak se Freddie odmlčí).Fanoušci Queenů ocení kampaň mapující klíčové momenty kariéry kapely a možnost obléknout si Freddieho a spol. do ikonických kostýmů. Součástí hry je i jakási interaktivní encyklopedie kapely. Docela propracované, na to, že je Queen: Rock Tour „pouhou“ hudební hrou!

Hra je ke stažení zdarma, ale pro odemčení všech 20 hitů musíte zaplatit cca 80 Kč.

Hru si můžete stáhnout zde.

Věděli jste, že nejen aplikace samotné, ale i nákupy uvnitř apek a předplatné můžete hradit platbou přes operátora?  Útrata se jednoduše připíše k měsíčnímu vyúčtování. Na Android i iOS.