Hra Star Wars: Hunters vyjde i na mobilech. Vývoj dostala na starost Zynga
Nintendo Direct je název nepravidelného online seriálu, který Nintendo využívá k představování nových her pro své konzole. Během středečního vysílání byla mimo jiné oznámena hra Star Wars: Hunters pro Nintendo Switch.

Jak se ale nyní ukazuje, hra nevyjde jenom na Switchi, ale také na mobilech s iOS a Androidem. Oficiální stránky dokonce slibují cross-play, tedy propojení hráčů z různých platforem. Hra by měla vyjít během letoška a ke stažení bude zdarma, ovšem jinak toho o ní moc nevíme. Popis na webu je vágní: real-time týmové souboje v arénách, kde se uplatní dovednost a taktika. Zápletka hry je zasazena mezi filmy Návrat Jediho a Síla se probouzí. Podíváme se prý na známé lokace a budeme moci hrát za hrdiny filmů. Jako asi ve všech hrách podle Hvězdných válek…

Že by toho byla další MOBA nebo snad hero shooter? Těžko říct. Doufejme, že se brzy dozvíme víc. Jak už jsme prozradili v titulku, projekt dostala na starost Zynga. Samotný vývoj ovšem pravděpodobně řídí studio NaturalMotion (tvůrci CSR Racing), které Zynga před lety koupila. Vývoj běží minimálně dva roky, což nám dává naději, že nepůjde o nějakou rychlokvašku.