Applikace č. 6

Applikace č. 6

6. 3. 2015

Vyšlo nové číslo našeho papírového magazínu Applikace. To je opět k dostání zdarma na prodejnách T-Mobile a to pro kohokoliv. Nemusíte být tedy jenom zákazníky tohoto operátora, abyste si mohli nové číslo Applikací odnést!

A co v něm najdete? Velký prostor jsme věnovali bezpečnosti. Poradíme vám, jaké aplikace používat, abyste minimalizovali šanci, že vám mobil někdo ukradne nebo ho prostě ztratíte. Podrobně si také probereme aplikaci ESET Mobile Security, jejíž Premium verzi mají zákazníci T-Mobile na celý rok zdarma.

V dalších tématech si roztřídíme hudební aplikace podle hudebních hvězd, podíváme se na nejdražší mobilní telefony a přineseme vám nějaké ty jednoduché zlepšováky - lifehacky. V časopise tak zjistíte i třeba to, jak si z mobilu udělat parádní lampičku.

Kromě toho se podíváme na aplikace, které sledují stav baterky, případně se podíváme na téma tzv. "citizen science". Výkon svého mobilu totiž můžete použít k dobru pro celé lidstvo - když spíte, váš telefon hledá lék na rakoviny.

Tohle a ještě mnohem víc textů najdete v aktuálním čísle. Opět zmíníme, že je k dostání zcela zdarma a to na všech prodejnách T-Mobile. Pokud jí máte ve svém okolí, klidně tam vyražte!

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail