Applikace č. 3

Applikace č. 3

1. 5. 2014

Třetí číslo časopisu Applikace slibuje hlavně téma, díky kterému z vašeho telefonu vytáhnete maximum. Nečekejte však hry a aplikace náročné na výkon, ale naopak služby a užitečné pomocníky, které používání vašeho mobilního telefonu posunou na novou úroveň.

V dalších tématech jsme se pak zaměřili na tablety. Pokud váháte, jestli se vám vůbec tablet vyplatí pořídit, měli byste začít právě tam. Zároveň v článku najdete i lehkou lekci historii a toho, jak se vůbec tablety vyvíjely. Víte, že začátek mapujeme už někdy v roce 1888?!

Na dalších stránkách pak rozvádíme témata, která můžete znát z televize. Podrobněji se podíváme na aplikace, které pomáhají, a ujít byste si neměli nechat ani téma o spaní. Tam vám doporučíme nějaké chytré budíky a vysvětlíme vám, co je polyfázové spaní a jak na něj…

A protože se pomalu blíží léto, své místo má v Applikacích cestování. V tématu vám doporučíme celý zástup aplikací, které vám na cestách mohou pomoci. A pokud o cestování i rádi čtete, nalistujte ukázkový článek z elektronického magazínu Srdcaři.

Applikace č. 3 jsou k dispozici zdarma na všech prodejnách T-Mobile to pro všechny. Tedy i včetně zákazníků jiných mobilních operátorů.

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail