Applikace č. 12

Applikace č. 12

24. 9. 2016

Nepřehlédnutelně žlutý pikachu na obálce napovídá, jakému trendu jsme se v časopisu tentokrát věnovali. Ano, je to hra Pokémon GO. Nabízíme recenzi i pár tipů do začátku. Je září, a proto nesmí chybět ani školní témata. Představíme službu, díky které rodiče získají přehled o bezpečí svých dětí – venku, ale i na internetu. A s profesionálním jazykovým lektorem probereme nejzajímavější aplikace na výuku jazyků.

Pro čtenáře, kteří nejsou školou povinní a všechny pokémony už mají chycené, máme v Applikacích samozřejmě také celou řadu dalších témat. Nejen domácí kutily zaujme představení osmi nejlepších aplikací, které nahradí různé kutilské nástroje. Pokud využíváte e-mail v mobilu, doporučujeme přečíst si naše téma o e-mailových řešeních od Googlu.

Podzim zahajuje tradičně vinobraní a ani toto téma jsme neopomněli. Na začátku podzimu ale ještě není taková zima, abychom si nemohli trochu sportovat. Otestovali jsme nejzajímavější golfové aplikace a zašli se proběhnout s Endomondem. Je toho zkrátka hodně a to jsme ještě nezmínili pravidelné rubriky.

Dvanácté, podzimní číslo časopisu Applikace je zdarma dostupné ve všech prodejnách T-Mobile a můžete si je stáhnout také ve formě aplikace pro mobilní telefony s iOS a s Androidem. 

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail