Applikace č. 11

Applikace č. 11

30. 6. 2016

Fotbalové EURO sice pro český nároďák skončilo, ale pro fanoušky dobrého fotbalu šampionát pokračuje. Nové číslo časopisu Applikace, které najdete na pobočkách T-Mobile, ale i ve stejnojmenné Applikaci je plné tipů na fotbalové apky, díky kterým budete v obraze, i když zrovna nemůžete sledovat zápas v televizi. Součástí tématu jsou i fotbalové hry.

Samozřejmě časopis není jen o fotbalu. Začaly prázdniny a spousta z vás vyráží na dovolenou. Nezapomeňte si s sebou přibalit i časopis, protože v něm najdete nejen dobré čtení k vodě, ale hlavně praktické tipy. Víte například, že existuje aplikace, která se postará o to, abyste se nespálili na sluníčku?

Třetím rozsáhlým tématem jsou sociální sítě. Facebook v poslední době prodělal mnoho změn, a proto nás napadlo vytvořit návod, jak tyto novinky co nejlépe využít. Pokud vám všudypřítomný Facebook už leze na nervy, pak možná oceníte druhou část tématu, která se věnuje jeho alternativám a nejnadějnějším sociálním sítím dneška.

Samozřejmě nechybí ani obvyklá témata, jako je 100 nejlepších aplikací, technologické vychytávky, perličky z natáčení… Je toho opravdu hodně, tak stahujte a užívejte léto!

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail