Applikace č. 10

Applikace č. 10

12. 4. 2016

 „Kulaté“, desáté číslo magazínu Applikace je tady. Najdete je na prodejnách operátora T-Mobile i ve stejnojmenné aplikaci pro chytré telefony s Androidem a iOS. V obou případech je časopis zdarma. A jaká témata v magazínu najdete tentokrát?
Vzhledem k tomu, že se blíží první máj, tak věříme, že spousta čtenářů ocení téma věnované seznamkám. Aplikace přinesly revoluci v seznamování a my se podíváme jak na ty nejlepší, tak i na ty nejpodivnější.

Nejen během jarních dešťů se vám bude hodit náš podrobný test internetových videoték. I v Česku dnes „naladíte“ streamovací služby jako Netflix a HBO, kromě toho je k dispozici i spousta domácích služeb. Do které se vyplatí investovat?

Jaro je především obdobím sportu, tak oprašte kecky a vyrazte vstříc zdravému životu! Nejprve si ale přečtete náš článek Zdravě a moderně. Nejen že vám dáme tipy na zajímavé apky, ale také ve spolupráci s profesorem Vítkem prozradíme pár triků, jak změnit svůj život k lepšímu. A to je jen malá ochutnávka obsahu časopisu.

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail