Applikace č. 14

15. 3. 2017

Mobily se z jednoduchých komunikačních zařízení, která nosíme po kapsách, transformovaly do podoby výkonných počítačů s obrovskou nabídkou rozmanitých funkcí. Aplikace a internet rozšířily možnosti telefonů, ale zároveň je vystavily riziku v podobě virů a hackerů.

Redaktoři Applikací proto dali hlavy dohromady a vytvořili ucelený návod, jak zabezpečit mobilní telefon. Před hackery, před viry, ale také před zloději, kteří čekají na chvilku nepozornosti, aby vám mobil pěkně postaru vytáhli z kapsy.

Opět jde ale jen o jedno z mnoha témat, kterým se v časopisu věnujeme. Jaká jsou ta další? Už z obálky je jasné, že se věnujeme fenoménu 360stupňových videí. Jak je natáčet? Na čem je sledovat? A kde je hledat? Odpovíme článkem v rubrice Trend.

Když už je řeč o trendech… Vrátili jsme se ještě k minulému roku a pokusili se shrnout největší trendy – v aplikacích i hrách. Ryze praktický je článek zasvěcený lékařským aplikacím a technologickým vychytávkám. Pomocí aplikací zkrotíte „rýmičku“ raz dva, ale pro závažnější případy doporučujeme vyhledat skutečného lékaře. Třeba přes aplikační poradnu uLékaře.cz.

Další články už jen z rychlíku: aplikace na party, průvodce komunikátory, skenování fotek pomocí mobilu, test Chytrého auta a samozřejmě tradiční rubriky.

Applikace získáte zdarma na všech prodejnách T-Mobile. K dispozici je i elektronická verze v podobě aplikace pro Android a iOS.