Téměř po deseti letech se dočkáme v Google Keep tučného textu!

Už to bude skoro deset let, co Google Keep funguje a slouží spoustě uživatelům jako neodmyslitelný prostor pro psaní poznámek, myšlenek a třeba zapisování úkolů. Co doteď chybělo, byla možnost jednolitý text ozvláštnit a mít tak možnost udělat text přehlednější. Toto přání bude snad v nejbližší době vyplněno.

Podle dostupných informací to vypadá tak, že v poslední verzi aplikace se objevily ikonky pro úpravu textu. Přesněji pro ztučnění, podtrhnutí a kurzívu. Nalezené ikony jsou stejné jako ty v Google Dokumentech, Tabulkách a Prezentacích. Funkce bude nejspíše fungovat tak, že si uživatel označí text a zobrazí se mu nabídka s možností „Zobrazit prvky formátování“, tam bude možnost vybírat určité typy textu. Ve zmíněné nabídce se bude také nacházet možnost odstranit formátování, tudíž vrátit označený text do původního stavu.

Prozatím si o hezčím formátování textu můžeme nechat zdát. Tato verze totiž ještě není veřejně dostupná a ani se zatím nenachází ve webové verzi Google Keep. Stále je zde i možnost, že tento pokus se neuskuteční.