Nové funkce Twitteru by měly usnadnit slučování videí a fotek v jednom tweetu

Co všechno se chystá na velmi platformu Twitter? Tak to je téměř nemožné říct. Několik málo informací ale víme. Jednou z těch nejzásadnějších je budoucí možnost vložit do jednoho twitterového příspěvku jak video, tak i samotné fotky, což doteď není možné. V současné době můžete v jednom příspěvku mít buď čtyři fotky, nebo jedno video. Možnost kombinovat obě dostupná média je velmi lákavá vidina.

Další zajímavou funkcí je „award“. Pravděpodobně se bude jednat o ocenění, které můžete dát tweetu. Schovávat se bude pod ikonkou dárečku hned vedle možnosti retweet, like a share. Prozatím není známo, jak funkce bude fungovat a co ovlivní, a ani zda bude dostupná jen pro předplatitele Twitter Blue.

Dále jsou v přípravě takzvané „pronouns“ neboli forma oslovování, kterým se identifikujete jako žena, muž či jiná varianta, kterou upřednostňujete. Tato funkce je v testování a prozatím mohou uživatele Twitteru napsat své oslovení do jména, popisu nebo v jiných polích na svém profilu. Kdy budou novinky dostupné, je zatím nejasné.

Zdroje: The Verge