TOP aplikace pro chytré hodinky s Wear OS

Pořídili jste si nové Samsung Galaxy watch 4 nebo jiné chytré hodinky s operačním systémem Wear OS? Tak to by vám neměly na ciferníku chybět tyto aplikace!

Samsung Internet Browser – Spíš taková vychytávka nežli praktická aplikace. Jedná se o hodinkovou verzi stejnojmenného internetového prohlížeče. Ovládání je vyřešeno chytrými dotykovými gesty a několika typy klávesnic včetně psací (písmenka kreslíte prstem na displej). Zobrazené stránky jsou maličké, ale díky vysokému rozlišení displeje celkem i tak dobře čitelné.

Google Pay – Naprosto zásadní aplikace, díky které můžete s hodinkami platit jako s bezkontaktní kartou, a to i bez mobilu. Telefon potřebujete jen pro prvotní nastavení.

Shazam – Po spárování s aplikací v mobilu můžete hodinky používat k identifikaci písniček. Apka si skladbu poslechne a zobrazí název písničky i interpreta.

Stocard – Stocard je oblíbená virtuální peněženka na věrnostní karty obchodů, restaurací, kaváren a dalších podniků.. Čárový kód vašich karet si můžete zobrazit i na malém displeji hodinek.

Strava – Aplikace na sledování sportovních aktivit je součástí základní softwarové výbavy hodinek. Na Google Play jsou ale ke stažení i hodinkové verze dalších populárních sportovních trackerů. Nechybí ani populární Strava, která má i u nás velkou komunitu běžců, cyklistů a dalších sportovců. Apka využívá GPS i tepový senzor hodinek.

Smart Remote – Pokud máte doma chytrou televizi, tak je velice pravděpodobné, že ji můžete ovládat chytrými hodinkami. Přinejmenším značky Samsung a LG na Google Play své zastoupení mají. Bohužel, aplikace jsou placené.

Zdroje: Obchod Play