Block Party vyčistí Twitter od haterů

Twitter je sice populární sociální síť, ale s popularitou často přicházejí ruku v ruce i problémy. Se spamem, s kulturou rušení, s trolly… A netýká se to jen populárních uživatelů, kteří mají tisíce sledujících. Spam boti reagují na všechny tweety, které obsahují klíčové slovo, a služba je nestačí mazat.

Proto vznikl nástroj Block Party. Jedná se o webovou apku, která vám pomůže ze sociální sítě vyfiltrovat toxický obsah. Stačí ji propojit se svým účtem… a zaplatit. Block Party nabízí sice i bezplatný program, ale ten nabízí pouze základní filtr zmínek, který skryje pouze potenciálně obtěžující tweety.

Další funkce už jsou placené. Patří sem nástroj Helper View umožňující přizvat k moderaci vašeho účtu další osobu, lepší filtrování reakcí, a hlavně hromadné akce. S Block Party můžete jedním, dvěma kliknutími zablokovat třeba i uživatele, kteří dali lajkovali nebo sdíleli konkrétní tweet. To ocení především influenceři, kteří musejí řešit trolly a stalkery ve velkém. Služba se hradí formou předplatného, vyjde na 12 dolarů měsíčně.

Zdroje: The Verge