školák

Nemějte starost o vaše děti. Se službou Školák budou v bezpečí. Dítě se vám vždy dovolá, třeba i bez kreditu. Výdaje dítěte máte plně pod kontrolou.

více o školákovi

aplikace surfie

S ní můžete pustit dítě na internet bez obav a navíc víte,
kde se právě nachází.
A se Školákem máte aplikaci zdarma.

objednat službu

Aplikace

Potřebuješ pomoct s úkoly do školy, nebo si chceš jen tak potrénovat mozek nad logickými hádankami? Není problém – tady jsme pro tebe vybrali aplikace, které by se ti mohly hodit. Stačí si vybrat, stáhnout je do mobilu a zábava může začít!

další

Hry

Chceš si zkusit řídit rychlá auta, utkat se s mimozemšťany, zažít zběsilou jízdu na vodě, v jeskyni nebo si zvednout adrenalin volným pádem? Pořiď si jednu z našich her a o zábavu máš postaráno!

další

Audioknihy

Nebaví tě číst? Tak vyzkoušej audioknížky! Poslouchej vyprávění o svých oblíbených hrdinech přímo z mobilu. Ať už po cestě ze školy, na výletě nebo večer před spaním.

další

E-knihy

Víš, že knížky můžeš číst i elektronicky? To znamená na počítači, mobilu, ale úplně nejlépe na tabletu? Vyber si některý z příběhů a vyzkoušej to. Do elektronické knížky si můžeš dělat jednoduše poznámky, aniž bys ji zničil a záložka se ti nikdy neztratí!

další

bezpečnost na internetu

Zamyslel ses někdy nad tím, že internet není vždy bezpečným místem? Přečti si pár našich tipů a surfuj bez obav!

 • Internet neudrží tajemství

  Každý z nás má nějakého kamaráda, který vždycky vyzradí tajemství. I Internet je takovou „drbnou“. Pamatujte, že vše, co dáváte na internet, tam už zůstane navěky. Proto si svá tajemství nechte radši pro sebe.

 • TohleNeniVirus.exe

  Dříve či později ti přijde e-mail s radostnou zprávou, že jsi vyhrál velký balík peněz. Jediné, co stačí udělat, je otevřít soubor v příloze… Věř nám, že namísto peněz „vyhraješ“ akorát tak problémy s počítačem. Přílohy takových zpráv jsou často zavirované, proto raději neotvírej e-maily od neznámých lidí.

 • Fotky patří do alba, ne na Internet

  Internet je jako nástěnka, kterou si může každý prohlédnout. Nejde jen o fotky, které na Internetu dobrovolně zveřejníš. I obrázky, které posíláš kamarádovi e-mailem, přes Facebook nebo Snapchat, může vidět i člověk, pro kterého nebyly určeny.

 • Víš, s kým se bavíš?

  Internet je plný fotek – stačí si vybrat! Pak už jen vymyslet jméno a sympaťanda „Míša“ je na světě. Jenže za takovou Míšou se může klidně skrývat i Michal, který si z tebe chtěl jen vystřelit (v tom lepším případě). Lidem, které neznáš osobně, raději nikdy neprozrazuj žádné důvěrnosti.

 • Nekrm troly

  Jsou všude… V diskuzích… Na Facebooku… Na internetových fórech. Lidé, kteří se baví tím, že provokují a urážejí ostatní. Nekrm tyhle „troly“ tím, že se s nimi budeš hádat. Když na někoho takového narazíš, tak ho prostě a jednoduše ignoruj. Jen tak se dá nad trolem vyhrát.

 • Nevěř všemu, co ti Internet nabulíkuje

  „Věděl jsi, že mobil se dá rychle nabít v mikrovlnce?“ – I takovým blbostem lidé naletí. Mobil rozhodně v mikrovlnce nenabiješ, ale hodně rychle zničíš, takže to ani nezkoušej. A taky nevěř všemu, co se na internetu dočteš.

 • Telefonní číslo a e-mail si nech pro sebe

  Zveřejnit e-mail na svém facebookovém profilu znamená dobrovolně se přihlásit k odebírání nevyžádaných e-mailů. Desítky často i zavirovaných zpráv člověku dokáží pěkně otrávit den. To samé platí i pro zveřejňování telefonního čísla.

 • Schůzka naslepo? Raději ne

  Sejít se s kamarádem, kterého znáš jenom z Internetu, je velký risk. Nikdy totiž stoprocentně nevíš, kdo se za počítačem, ze kterého ti píše, skutečně skrývá.

 • P0užív€j_bezpečn4_h$sla!

  Hesla jako „123456“ nebo „abcd“ jsou těmi prvními, které hacker vyzkouší, když se ti bude chtít nabourat do Facebooku nebo e-mailu. Pokud nechceš, aby tvá tajemství pročítal někdo cizí, tak vymýšlej taková hesla, která kromě písmen obsahují i čísla a speciální znaky.

 • Hlavně nepřehánět

  Internet je dobrý sluha, ale zlý pán. Je to sice místo plné zajímavostí, informací a zábavy, ale skutečný život se odehrává mimo monitor a displej mobilu. Hodiny proseděné u počítače ti nikdo nevrátí…