Úvod Novinky Kupte si telefon Lenovo a užijte si párty na Rock For People se slevou!

Kupte si telefon Lenovo a užijte si párty na Rock For People se slevou!

Kupte si telefon Lenovo a užijte si párty na Rock For People se slevou!
Lenovo je partnerem festivalů Rock For People. Obou dvou. To znamená, že jejich Lenovo Arenu najdete jak v Hradci Králové, tak i v Plzni. 9 speciálních kontejnerů vám dá možnost nabít si telefon, půjčit si power banku, osahat si nové telefony a tablety a také se připojit k internetu na vystavených počítačích od Lenovo. Přes den vás zabaví live jubox a večer můžete zapařit na silent disco – párty, kde dva DJs hrají přímo do speciálních sluchátek, které dostanete na místě.
 
Nicméně, spolupráce mezí společností Lenovo a festivalem Rock For People má ještě jednu úroveň – můžete dostat slevu na lístky! Pokud si koupíte nový telefon Lenovo a zajdete na stránku www.lenovo.cz/RFP15, získáte slevu 15 procent na dvoudenní a celofestivalový lupen. Stačí jenom zadat sériové číslo telefonu a pak následovat instrukce přímo na webu. Sleva se dá uplatnit jak v Plzni, tak i v červenci v Hradci Králové!

Koupili jste si Lenovo A7000? Parádní Lenovo Vibe X2? A co třeba Lenovo P70 nebo S60? V tom případě získejte slevu na Rock For People 2015!
Čtěte také:

Komentáře