V Americe frčí služba nákupů pro opilé, která funguje jen přes SMS

V Americe frčí služba nákupů pro opilé, která funguje jen přes SMS

21. 5. 2015

Možná se vám to někdy stalo. Přijdete pozdě domů z večírku, před spaním ještě kouknete na monitor nebo displej telefonu a nakoupíte si pár věcí, které byste si za střízliva nepořídili. Případně druhý den ráno, s jemnou hladinkou, máte na něco šílenou chuť. A je jedno, jestli je to hromada jídla na dovážku nebo nové povlečení na postel s celebritami, které jsou stylizované jako ruští generálové (nevíte, co to je? To jste ještě neviděli tohle). V alkoholovém oparu se některá rozhodnutí dělají velmi lehce. Možná až moc.

V Americe se tak chytla služba s názvem Drunk Shopping (Nakupování v opilosti). Pokud projevíte zájem, bude vám služba každou sobotu ve dvě hodiny ráno posílát SMSky s podivnými věcmi k nákupu. Jednou to může být naběračka ve tvaru lochnesské příšery, jindy zase trička s obličejem částečně vyhořelého herce Nicholase Cage. Autoři projektu si dávají záležet na tom, aby vybrali ty nejdívnější věci, co si můžete koupit. Přesně takové, které vaše opilé já ocení. A pokud budete nerozhodnutí, začne vás služba přemlouvat.


Drunk Shopping se dá aktivovat pouhým napsáním textové zprávy „heyyyyyy“ ne speciální telefonní číslo. A každá konverzace se dá utnout jednoduchým „stop“. Autoři projektu tvrdí, že z prodeje nic nemají, celé je to pro ně jenom zábava. Součástí SMSek jsou fotky i odkazy přímo do internetových obchodů, kde se věci dají pořídit. Služba zatím funguje pouze v Americe, ale to neznamená, že se bizarním nápadem někdo neinspiruje a nerozjede podobnou službu třeba i u nás. Mrk. Mrk.

Zdroj: Drunk Shopping

Čtěte také

Žebříček nejstahovanějších aplikací ovládl průvodce muzei. Tady je důvod!

Žebříček nejstahovanějších aplikací ovládl průvodce muzei. Tady je důvod!

Aplikace Před 9 hodinami

Že aplikace od Google patří dlouhodobě k nejstahovanějším, na to už jsme si zvykli. Ale jaktože na vrcholu žebříčku...

Opera bojuje proti webům, které využívají mobily k těžbě kryptoměn

Opera bojuje proti webům, které využívají mobily k těžbě kryptoměn

Aplikace Před 9 hodinami

Těžba kryptoměn, jako je třeba Bitcoin, vyžaduje velký výpočetní výkon a tím pádem i spoustu energie. Někteří lidé proto začali...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail