Úvod Novinky Chytrý filtr vám vyčistí vodu a přes mobil pohlídá váš pitný režim

Chytrý filtr vám vyčistí vodu a přes mobil pohlídá váš pitný režim

Chytrý filtr vám vyčistí vodu a přes mobil pohlídá váš pitný režim
Mezi kuchyňskými předměty se šíří nákaza chytrosti. Původně postihovala ledničky, pak skočila na trouby a kávovary a poslední informace potvrzují, že chytrost nakazila i vodní filtry! Vývoj technologií doopravdy naznačuje, že i sebemenší věc bude v budoucnosti napojena na internet a budeme jí moci spravovat na dálku přes mobil nebo nějaké další zařízení, které jej zastoupí.

Například vodní filtr Cove vám vyčistí vodu tak, jako to (údajně) neudělal ještě žádný jiný. Autoři projektu tvrdí, že je ve vodovodě spousta částic, které tam být nemají. A právě Cove jich vodu zbaví. A nejen to, společně s filtrem je vyjde i mobilní aplikace, která vás bude informovat o nutnosti vyměnit filtr nebo vypít skleničku vody. Chytrý filtr Cove si můžete předobjednat za 249 dolarů.

Pokud chcete o Cove vědět víc, koukněte se na oficiální stránky. A pokud vám to přijde jako předražená zbytečnost, nejste v tom sami. Ostatně i redaktor serveru Engadget Aaron Souppouris napsal lehce kriticky laděný text s názvem "Potřebujete chytrý vodní filtr za 250 dolarů?" a jeho odpověď zní jasně - ne.

Zdroj: Cove, Engadget


Čtěte také:

Komentáře