Údržbář Mario stále hledá princeznu a vy můžete bydlet  v jeho bytě

Údržbář Mario stále hledá princeznu a vy můžete bydlet v jeho bytě

9. 5. 2015

Služba Airbnb pravidelně nabízí možnost přespání na těch nejzajímavějších místech jako je třeba luxusní apartmán s výhledem na basketbalové hřiště Chicago Bulls. Nicméně, tady přespí doopravdy jen několik vyvolených, kteří uspějí ve speciální soutěži. Více jsme psali zde.

Každopádně, samotné Airbnb nabízí i řadu zvláštních nabídek, kde může přespat kdokoliv. V nabídce ubytování tak můžete najít možnost spaní v autě Tesla Model S nebo třeba byt ve stylu kultovní hry Super Mario Bros. A kde je? Samozřejmě v Japonsku…

Byt nabízí tři pokoje, z toho dvě ložnice, a ubytování pro čtyři lidi. Každá místnost je pak vybavená různými prvky podle populárních her s Mariem. Například lustry evokují kostičky, které musel Mario rozbíjet hlavou. Nechybí stylové podtácky, figurky, plakáty, ani možnost si hru zahrát.

Pokoj vyjde na 1878 Kč, což je na centrum Tokia slušná cena. Pokud se chystáte na cesty, určitě využijte slevy od T-Mobile, díky které nově registrování uživatelé dostanou kredit 30 Eur. Výborné při této akci je, že je dostupná nejen pro zákazníky T-Mobile, ale i ostatních operátorů.

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra Včera

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace Včera

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail