Video: telefon z GTAV se ovládá skutečným mobilem

Video: telefon z GTAV se ovládá skutečným mobilem

8. 5. 2015

Pokud se zajímáte o videohry, určitě vám neunikla mánie kolem městské akce Grand Theft Auto V. Informace o téhle hře nás masírují neustále. Předloni vyšla hra na konzole, loni se dostala na konzole nové generace a nyní konečně vyšla i na osobní počítače. Prodeje jdou do milionů (celkově do desítek milionů) a informace o hře plní internet a sociální sítě.

Pokud s touhle populární sérií obeznámeni nejste, vězte, že jde o gangsterskou akci, ve které máte naprostovou volnost ve svém konání. Můžete chodit po svých, jezdit autem, létat letadlem, skákat padákem. Můžete plnit příběhové úkoly a nebo si prostě dělat, co se vám zlíbí. Hra je brutální a strašně zábavná, na čemž se shodnou hráči i recenzenti.


Vývojářské studio pak do GTAV zapojilo jako jednu z herních mechanik mobilní telefon. S ním komunikujete s dalšími postavami, případně můžete cvakat selfíčka. V původní verzi hry byl mobilní telefon pouze virtuální – viděli jste jej jako součást grafického rozhraní přímo na televizi či monitoru. A nyní jej můžete mít i ve skutečnosti!

Jeden talentovaný chlapec totiž vytvořil mobilní aplikaci, díky které si telefon ze hry přenesete na ten svůj skutečný. A přes svůj mobil jej také můžete ovládat. Tahle vychytávka vás tak ještě víc vtáhne do šíleného světa Grand Theft Auto. Ostatně, podívejte se na video výše!

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra Včera

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace Včera

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail