Úvod Novinky Video: telefon z GTAV se ovládá skutečným mobilem

Video: telefon z GTAV se ovládá skutečným mobilem

Video: telefon z GTAV se ovládá skutečným mobilem
Pokud se zajímáte o videohry, určitě vám neunikla mánie kolem městské akce Grand Theft Auto V. Informace o téhle hře nás masírují neustále. Předloni vyšla hra na konzole, loni se dostala na konzole nové generace a nyní konečně vyšla i na osobní počítače. Prodeje jdou do milionů (celkově do desítek milionů) a informace o hře plní internet a sociální sítě.

Pokud s touhle populární sérií obeznámeni nejste, vězte, že jde o gangsterskou akci, ve které máte naprostovou volnost ve svém konání. Můžete chodit po svých, jezdit autem, létat letadlem, skákat padákem. Můžete plnit příběhové úkoly a nebo si prostě dělat, co se vám zlíbí. Hra je brutální a strašně zábavná, na čemž se shodnou hráči i recenzenti.


Vývojářské studio pak do GTAV zapojilo jako jednu z herních mechanik mobilní telefon. S ním komunikujete s dalšími postavami, případně můžete cvakat selfíčka. V původní verzi hry byl mobilní telefon pouze virtuální – viděli jste jej jako součást grafického rozhraní přímo na televizi či monitoru. A nyní jej můžete mít i ve skutečnosti!

Jeden talentovaný chlapec totiž vytvořil mobilní aplikaci, díky které si telefon ze hry přenesete na ten svůj skutečný. A přes svůj mobil jej také můžete ovládat. Tahle vychytávka vás tak ještě víc vtáhne do šíleného světa Grand Theft Auto. Ostatně, podívejte se na video výše!


Čtěte také:

Komentáře