Video: telefon z GTAV se ovládá skutečným mobilem

Video: telefon z GTAV se ovládá skutečným mobilem

8. 5. 2015

Pokud se zajímáte o videohry, určitě vám neunikla mánie kolem městské akce Grand Theft Auto V. Informace o téhle hře nás masírují neustále. Předloni vyšla hra na konzole, loni se dostala na konzole nové generace a nyní konečně vyšla i na osobní počítače. Prodeje jdou do milionů (celkově do desítek milionů) a informace o hře plní internet a sociální sítě.

Pokud s touhle populární sérií obeznámeni nejste, vězte, že jde o gangsterskou akci, ve které máte naprostovou volnost ve svém konání. Můžete chodit po svých, jezdit autem, létat letadlem, skákat padákem. Můžete plnit příběhové úkoly a nebo si prostě dělat, co se vám zlíbí. Hra je brutální a strašně zábavná, na čemž se shodnou hráči i recenzenti.


Vývojářské studio pak do GTAV zapojilo jako jednu z herních mechanik mobilní telefon. S ním komunikujete s dalšími postavami, případně můžete cvakat selfíčka. V původní verzi hry byl mobilní telefon pouze virtuální – viděli jste jej jako součást grafického rozhraní přímo na televizi či monitoru. A nyní jej můžete mít i ve skutečnosti!

Jeden talentovaný chlapec totiž vytvořil mobilní aplikaci, díky které si telefon ze hry přenesete na ten svůj skutečný. A přes svůj mobil jej také můžete ovládat. Tahle vychytávka vás tak ještě víc vtáhne do šíleného světa Grand Theft Auto. Ostatně, podívejte se na video výše!

Čtěte také

Google spustil slevy na hry. Ušetříte až 80 %!

Google spustil slevy na hry. Ušetříte až 80 %!

Různé Před 8 hodinami

V některých obchodech ještě neskončil Black Friday (i když už je středa) a někde už odstartovala akce Cyber Week, v rámci které...

QR kódy přinesly revoluci do mobilního bankovnictví

QR kódy přinesly revoluci do mobilního bankovnictví

Různé Včera

Pamatujete, když jste místo papírových složenek začali řešit platby pomocí internetového bankovnictví? Nebo už je to tak dávno, že jste...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail