Pořád hledáte apku na sledování MS v hokeji? Zkuste RB hokej!

Pořád hledáte apku na sledování MS v hokeji? Zkuste RB hokej!

7. 5. 2015

První zápasy na Místrovství světa v hokeji již máme za sebou. Pokud ale stále hledáte aplikaci, která by vám dodala všechny potřebné informace o dění na ledové ploše, zkuste RB hokej. Ostatně, kdo by měl mít lepší info než společnost Reiffesenbank, která je taktéž oficiálním partnerem IIHF!

Jejich aplikace RB hokej nabízí kompletní servis pro fanoušky našeho nároďáku. Na jednotlivé zápasy si tedy můžete nastavit upozornění, abyste nezapomněli pustit televizi nebo zaskočit do hospody. K dispozici je alarm 5, 10, 30 a 60 minut před prvním vhozením. A pokud hokej nestíháte, můžete si pustit alespoň online textové informace v rámci online streamu.Z reportérského stanoviště se vám ozve Artur, hrdina z reklam společnosti, který vám sdělí, co se na ledě děje, a k tomu sem tam přihodí suchou glosu. A pokud jste již nějaké zápasy minuli, jejich výsledky najdete přehledně poskládané na jedné obrazovce . Tučně je pak zvárazněn náš tým, abyste se v seznamu klání a bodů lépe orientovali.

Kromě uplynulých a nastávajících zápasů jsou k dispozici i tabulky jednolitých skupin. Stačí kliknout a vidíte, jak si stojíme my, případně překliknete vedle do skupiny B a zjistíte, jak jsou na tom třeba Slováci. Pro přestávky mezi třetinami je pak připravena jednoduchá minihra na principu air hockey. Ta nabízí tři obtížnosti a zabaví vás tak akorát, než borci zase vyběhnout na led.

Aplikace rozšiřuje oficiální Raiffeisenbank fanpage www.rbhokej.cz a nepotřebujete k ní mít účet od této banky, jako např. k její čistě bankovní aplikaci Mobilní eKonto. Aplikace RB hokej je ke stažení zdarma pro Android a iOS.

Aplikaci RB hokej stahujte zde!

Čtěte také

Kvízová hra o peníze HQ míří na Android. Dočkáme se o Vánocích

Kvízová hra o peníze HQ míří na Android. Dočkáme se o Vánocích

Hra Před 18 hodinami

Hra HQ, kterou jsme zrecenzovali v zatím posledních Applikacích, se brzy dočká verze pro telefony s Androidem. Datum premiéry...

Jak „vytunit“ zpomalený mobil? Sledujte Aplikace v 10:15 a dozvíte se to!

Jak „vytunit“ zpomalený mobil? Sledujte Aplikace v 10:15 a dozvíte se to!

Různé Včera

Často nám píšete, jak vyřešit ten či onen problém s mobilem. Někdy vás zlobí nedostatek místa, jindy zase rychlost mobilu nebo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail