Květnové Menu je tady. Se zpěvačkou Lenny a testem HTC One M9

Květnové Menu je tady. Se zpěvačkou Lenny a testem HTC One M9

6. 5. 2015

Do květnové brožury jsme pro vás nafotili zpěvačku, jakých v českých luzích a hájích vyrůstá pomálu. A nebylo to snadné, protože Lenny, jejíž dráždivý chraplák vás donutí pohupovat se do rytmu, i když za jiných okolností sedíte jako přibití, doma neposedí. Jednou nohou stojí v Česku a druhou si podupává do taktu v Londýně. Jak jí to jde? O tom si přečtete.

Tušíme, že takhle na jaře máte chuť na něco nového, a proto jsme pro vás otestovali HTC ONE M9. Kompaktního krasavce s úctyhodným výkonem oceníte mimo jiné v naší nejbezpečnější síti, kterou pro vás nepřestáváme střežit. A když jsme u toho surfování, přibyl vám nový člen do rodiny! Nejrychlejší LTE internet si teď totiž hoví i u vás doma. V digibrožuře najdete, jak ho tam najdete.

Ani v květnu nás nepostihla alergie na vychytávky, takže jsme se nezapomněli podívat na zoubek těm nejlepším hravým aplikacím. Potěší všechny tvořivé povahy se zálibou v tónech a rytmech, ať už preferují klasiku, rap, nebo si rády zadivočí při hudebním experimentování. A abychom nezapomněli, určitě zkoukněte katalog telefonů, tabletů, modemů a mnohého dalšího, který jsme vám v brožuře nachystali. Možná zjistíte, že je čas obměnit výbavu.

Elektronickou brožuru Menu stahujte zde!

 

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace 16. 10. 2017

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail