Květnové Menu je tady. Se zpěvačkou Lenny a testem HTC One M9

Květnové Menu je tady. Se zpěvačkou Lenny a testem HTC One M9

6. 5. 2015

Do květnové brožury jsme pro vás nafotili zpěvačku, jakých v českých luzích a hájích vyrůstá pomálu. A nebylo to snadné, protože Lenny, jejíž dráždivý chraplák vás donutí pohupovat se do rytmu, i když za jiných okolností sedíte jako přibití, doma neposedí. Jednou nohou stojí v Česku a druhou si podupává do taktu v Londýně. Jak jí to jde? O tom si přečtete.

Tušíme, že takhle na jaře máte chuť na něco nového, a proto jsme pro vás otestovali HTC ONE M9. Kompaktního krasavce s úctyhodným výkonem oceníte mimo jiné v naší nejbezpečnější síti, kterou pro vás nepřestáváme střežit. A když jsme u toho surfování, přibyl vám nový člen do rodiny! Nejrychlejší LTE internet si teď totiž hoví i u vás doma. V digibrožuře najdete, jak ho tam najdete.

Ani v květnu nás nepostihla alergie na vychytávky, takže jsme se nezapomněli podívat na zoubek těm nejlepším hravým aplikacím. Potěší všechny tvořivé povahy se zálibou v tónech a rytmech, ať už preferují klasiku, rap, nebo si rády zadivočí při hudebním experimentování. A abychom nezapomněli, určitě zkoukněte katalog telefonů, tabletů, modemů a mnohého dalšího, který jsme vám v brožuře nachystali. Možná zjistíte, že je čas obměnit výbavu.

Elektronickou brožuru Menu stahujte zde!

 

Čtěte také

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka Včera

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé 12. 12. 2017

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail