Že vás hokej nebere? Tak zkuste fotbal. Top Eleven slaví 5. narozeniny!

Že vás hokej nebere? Tak zkuste fotbal. Top Eleven slaví 5. narozeniny!

Včera

Mikoláš právě postoupil do 29. úrovně Top Eleven. O co jde? V této hře si vytvoříte fotbalový tým, složíte sestavu a jde se na to! Hráče můžete trénovat, prodávat nebo kupovat. (Aukce jsou fantastický zážitek.) Pak si vyberete rozestavení, které chcete, stejně tak si můžete určit, jestli budou jednotlivé posty více bránit nebo útočit. Jestli tým bude tlačit po stranách nebo středem a mnoho dalších taktických nastavení!
 
Pokud nehrajete Ligu mistrů nebo Pohár, čeká vás v Top Eleven jeden zápas denně. Obejdete se to bez vás, ale pokud budete přítomní a věnujete hře pár minut, máte držení míče navrch, navíc můžete ovlivňovat zápas změnou taktiky nebo střídáním hráčů. A na to se skvěle hodí aplikace, která má mnohem modernější look, než původní verze na Facebooku. Takový Football Manager je komplexnější hra, ale už je pro skutečné fotbalové experty. Top Eleven vás fotbalově uspokojí a ještě navíc je zadarmo a v češtině! 
 
My máme odehráno 32 sezón, což je doporučení samo o sobě! A co je prima – hra od 6. 5. slaví pět let a každých několik následujících dní dostanete bonus! Hra je zdarma na Android a iOS.

Hru Top Eleven stahujte zde!

Čtěte také

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

Vychytávka Před 13 hodinami

Dobrá otázka! Už jsme tu měli jeden chytrý fidget spinner, který využívá Bluetooth a mobilní aplikace k zaznamenávání triků....

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Hra Včera

Geniální stealth akce Hideo Kodžimi se celkem nečekaně objevila v nabídce Obchodu Play. Nejde o žádnou doprovodnou aplikaci nebo fake,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail