Přídavek GogglePal udělá chytrými kterékoliv lyžařské brýle

Přídavek GogglePal udělá chytrými kterékoliv lyžařské brýle

13. 5. 2015

Google Glass to pomalu zabalily a v původní podobě se jich asi nikdy nedočkáme. Nicméně, existuje segment chytrých brýlí, kde se této technologii daří. Ano, mluvíme o zimních sportech. Jen si vzpomeňte na brýle Oakley Airwave, které jsme ukazovali v 21. Applikacích II.

A tyto brýle nejsou jediné. Ostatně, na crowdfundingovém serveru IndieGoGo uspěly brýle RideOn, které chtějí na sjezdovku přitáhnout rozšířenou realitu. Autoři projektu požadovali 75 tisíc dolarů, přičemž nakonec vybrali dvojnásobek, aby mohli začít svoje brýle vyrábět.

Nicméně, chytré lyžařské brýle, to není levná záležitost. Brýle Oakley vyjdou na nějakých 16 tisíc a RideOn byly v předprodeji za 499 dolarů, přičemž maloobchodní cena má být 899 dolarů, tedy přes dvacet tisíc korun. Koupíte si nový špičkový mobil nebo lyžařské brýle?


Nicméně, stále je tady naděje. Existuje řešení jménem GogglePal, které udělá chytré brýle i z těch nejobyčejnějších lyžařských brýlí, co máte doma. Nejlevnější verze GogglePal se přitom dá získat za 99 dolarů a to pokud projekt podpoříte na serveru Kickstarter.com.

GogglePal se skládá ze dvou částí. První je minidisplej, který si díky magnetu jednoduše připnete na sklíčko. Druhá část je ovládací panel, který si naopak připnete na gumu. Brýle vám na displeji poskytnou všechny informace o jízdě a nechybí ani mobilní aplikace s podrobnějšími statistikami.

Pokud vás projekt GogglePal zaujal, můžete jej podpořit zde!

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace 16. 10. 2017

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail