Bojíte se rádi? Aplikace Night Terrors vám přímo před oči dosadí strašáky

Bojíte se rádi? Aplikace Night Terrors vám přímo před oči dosadí strašáky

6. 5. 2015

Je pozdě v noci, zrovna jste dokoukali Vetřelce nebo nějaký podobný „noční“ film a musíte přejít z obývacího pokoje do ložnice. Jasně, Vetřelec řádil hluboko ve vesmíru na lodi Nostromo, to všichni víme, ale co kdyby, co kdyby jenom náhodou byl ve skříni na chodbě… A nezapomeňte na holčičku z Kruhu v koupelně! Pokud se rádi bojíte, máme aplikaci přesně pro vás.

Jedná se o mobilní hru a rozšířenou realitu zároveň. Počkáte si, až bude tma, necháte v celém bytě zhasnuto a začnete jej procházet jenom se svým mobilem v ruce. Ten držíte před očima, blesk od fotoaparátu poblikává a osvětluje stěny, dveře a i to, co stojí mezi nimi. Leknete se, mrknete a nic tam není. Co jste to viděli? Byl to duch skutečný nebo jenom na displeji telefonu?


Strašení zní jako jednoduchá zábava, ale za aplikací Night Terrors je hodně programování a přemýšlení. Autoři vymysleli způsob, jak rozpoznat rozložení místnosti, aniž byste museli do aplikce překreslovat plány svého bytu. Právě s dveřmi, stěnami dokáži pracovat a umisťovat na ně různé předměty. Aby mohli aplikaci dodělat a vypustit, požadují 70 tisíc dolarů.

Samozřejmě, aby peníze vybrali, využívají crowdfundingového portálu IndieGoGO. Samotnou aplikaci si pořídíte už za pouhých 5 dolarů, ale na zájemce čeká další řada zajímavých odměn. O to větší škoda je, že se Night Terrors nesetkalo s větším zájmem – do konce výběru peněz zbývají jenom tři dny a autoři projektu nemají ani polovinu. Pokud jim přes to chcete poslat svoje peníze, můžete tak učinit zde!

Čtěte také

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Aplikace Před 12 hodinami

Be My Eyes je název jedné z nejsmysluplnějších aplikací na stórech a to přitom vypadá, že skoro nic neumí. Uvnitř najdete jen nastavení a...

V dnešních Applikacích se podíváme na ty nejdivnější apky a zasoutěžíme si o mobil

V dnešních Applikacích se podíváme na ty nejdivnější apky a zasoutěžíme si o mobil

Různé Před 23 hodinami

Téma dnešního dílu se dost špatně vysvětluje… Na Google Play a App Store je ke stažení spousta her, praktických aplikacích, ale...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail