Bojíte se rádi? Aplikace Night Terrors vám přímo před oči dosadí strašáky

Bojíte se rádi? Aplikace Night Terrors vám přímo před oči dosadí strašáky

Včera

Je pozdě v noci, zrovna jste dokoukali Vetřelce nebo nějaký podobný „noční“ film a musíte přejít z obývacího pokoje do ložnice. Jasně, Vetřelec řádil hluboko ve vesmíru na lodi Nostromo, to všichni víme, ale co kdyby, co kdyby jenom náhodou byl ve skříni na chodbě… A nezapomeňte na holčičku z Kruhu v koupelně! Pokud se rádi bojíte, máme aplikaci přesně pro vás.

Jedná se o mobilní hru a rozšířenou realitu zároveň. Počkáte si, až bude tma, necháte v celém bytě zhasnuto a začnete jej procházet jenom se svým mobilem v ruce. Ten držíte před očima, blesk od fotoaparátu poblikává a osvětluje stěny, dveře a i to, co stojí mezi nimi. Leknete se, mrknete a nic tam není. Co jste to viděli? Byl to duch skutečný nebo jenom na displeji telefonu?


Strašení zní jako jednoduchá zábava, ale za aplikací Night Terrors je hodně programování a přemýšlení. Autoři vymysleli způsob, jak rozpoznat rozložení místnosti, aniž byste museli do aplikce překreslovat plány svého bytu. Právě s dveřmi, stěnami dokáži pracovat a umisťovat na ně různé předměty. Aby mohli aplikaci dodělat a vypustit, požadují 70 tisíc dolarů.

Samozřejmě, aby peníze vybrali, využívají crowdfundingového portálu IndieGoGO. Samotnou aplikaci si pořídíte už za pouhých 5 dolarů, ale na zájemce čeká další řada zajímavých odměn. O to větší škoda je, že se Night Terrors nesetkalo s větším zájmem – do konce výběru peněz zbývají jenom tři dny a autoři projektu nemají ani polovinu. Pokud jim přes to chcete poslat svoje peníze, můžete tak učinit zde!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail