Herní sociální síť Gamee: Tetris, Flappy Bird a další legendy v jedné aplikaci

Herní sociální síť Gamee: Tetris, Flappy Bird a další legendy v jedné aplikaci

3. 5. 2015

Gamee je nová česká sociální síť pro hráče. Prostě se připojíte a hrajete vybrané tituly, které často evokují staré automatové klasiky. K dispozici je Arkanoid nebo Tetris, jenom se jmenují Breakanoid a Blocktris. A nejde jenom o předělávky herních legend, ale i poměrně nové tituly. Například kultovní titul Flappy Bird tady najdete pod názvem Skipper. Místo letícího ptáka jde o plavajícího tučňáka, jenž se musí vyhýbat kusům ledu. Titulů je celkem 15 a další budou přibývat.

Tím hlavním jsou ale sociální aspekty aplikace. Jakmile se registrujete (přes FB, TW nebo mail), dostanete se do feedu – právě tam vidíte aktivitu ostatních hráčů i jejich náladu. Jednotlivé herní úspěchy totiž mohou doplnit náladových smajlíkem, který odráží jejich spokojenost s výsledkem. U každé hry jste neustále poměřování s komunitou Gamee. Víte nejen kolik bodů jste udělali, ale i koho jste porazili. A pokud byste chtěli přehledné žebříčky, stačí se podívat do karty rankings.

Sociální herní síť Gamee byla spuštěna teprve před pár dny a je k dispozici pro Android a iOS. Za zmínku jistě stojí i fakt, že za jejím vývojem stojí české vývojářské studio Cleevio a peníze na vývoj poskytl Jan Řežáb, který jinak stojí za službou SocialBakers a analýzou dat ze sociálních sítí. Ambice Gamee však jdou daleko za hranice České republiky. Gamee pak kromě mobilu můžete zkusit i na svém PC – odkazy na jednotlivé hry najdete na Facebooku Gamee.

Aplikaci Gamee stáhněte zde!

Čtěte také

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Před 4 hodinami

Gyroskop je zařízení, díky kterému naše telefony dokážou rozpoznat polohu přístroje. Gyroscope je název aplikace, která dokáže...

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Vychytávka Včera

Pár chytrých kousků oblečení už jsme v Applikacích měli, ale že bychom na ulicích zrovna potkávali lidi v chytrých bundách a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail