Herní sociální síť Gamee: Tetris, Flappy Bird a další legendy v jedné aplikaci

Herní sociální síť Gamee: Tetris, Flappy Bird a další legendy v jedné aplikaci

3. 5. 2015

Gamee je nová česká sociální síť pro hráče. Prostě se připojíte a hrajete vybrané tituly, které často evokují staré automatové klasiky. K dispozici je Arkanoid nebo Tetris, jenom se jmenují Breakanoid a Blocktris. A nejde jenom o předělávky herních legend, ale i poměrně nové tituly. Například kultovní titul Flappy Bird tady najdete pod názvem Skipper. Místo letícího ptáka jde o plavajícího tučňáka, jenž se musí vyhýbat kusům ledu. Titulů je celkem 15 a další budou přibývat.

Tím hlavním jsou ale sociální aspekty aplikace. Jakmile se registrujete (přes FB, TW nebo mail), dostanete se do feedu – právě tam vidíte aktivitu ostatních hráčů i jejich náladu. Jednotlivé herní úspěchy totiž mohou doplnit náladových smajlíkem, který odráží jejich spokojenost s výsledkem. U každé hry jste neustále poměřování s komunitou Gamee. Víte nejen kolik bodů jste udělali, ale i koho jste porazili. A pokud byste chtěli přehledné žebříčky, stačí se podívat do karty rankings.

Sociální herní síť Gamee byla spuštěna teprve před pár dny a je k dispozici pro Android a iOS. Za zmínku jistě stojí i fakt, že za jejím vývojem stojí české vývojářské studio Cleevio a peníze na vývoj poskytl Jan Řežáb, který jinak stojí za službou SocialBakers a analýzou dat ze sociálních sítí. Ambice Gamee však jdou daleko za hranice České republiky. Gamee pak kromě mobilu můžete zkusit i na svém PC – odkazy na jednotlivé hry najdete na Facebooku Gamee.

Aplikaci Gamee stáhněte zde!

Čtěte také

Konec nedorozuměním. Samsung mění design emoji

Konec nedorozuměním. Samsung mění design emoji

Různé Před 6 hodinami

Samsung spustil (a vzápětí kvůli technickým problémům pozastavil) update Galaxy S8 na verzi Android Oreo. Součástí je také aktualizace...

Se sluchátky Cheero pro iPhone můžete poslouchat hudbu, zatímco nabíjíte mobil

Se sluchátky Cheero pro iPhone můžete poslouchat hudbu, zatímco nabíjíte mobil

Vychytávka Před 7 hodinami

„Odstraníme zdířku na jack a lidi prostě přejdou na bezdrátová sluchátka“ – podobné myšlenky se asi honily v hlavách...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail