Boxer Mayweather si za 48 minut vydělá 3 miliardy korun. Vy můžete taky!

Boxer Mayweather si za 48 minut vydělá 3 miliardy korun. Vy můžete taky!

Před 9 hodinami

Možná to nevíte, ale tuhle sobotu se koná něco jako boxerský zápas století. Možná je vám samotné boxování naprosto volné, nicméně množství peněz, které se kolem něj točí, je astronomické. Sobotní souboj Floyd Mayweather Jr. vs. Manny Pacquaio by měl vydělat nějakých 400 milionů dolarů, tedy téměř deset miliard korun. Předpokládaná délka zápasu přitom činí 48 minut (nějakých 12 kol). Většina výdělku půjde z televizních poplatků.Instagram obsahuje spousty podobných motivačních obrázků a hlášek, abyste neseděli na zadku a něco začali dělat.

Sám Floyd Mayweather Jr., muž se 47 výhrami a ani jednou prohrou, přitom patří mezi nejlépe placené sportovce světa. Ostatně, za zápas Mayweather dostane 120 milionů dolarů (Pacquiato obdrží “jenom” 80 milionů). Začínáme se tedy pohybovat v takových částkách, že člověk ztrácí predstavu, kolik to vlastně je a co všechno se za to dá koupit. Naštěstí, je tady internet, resp. mobilní aplikace Instagram, která vám dá nahlédnout do života špičkově placeného sportovce.


34. díl Applikací II věnovaný penězům, luxusním telefonům nebo třeba mikrotransakcím.

Floyd Mayweather Jr. a jeho vila mají na Instagramu vlastní profil a to @floydmayweather a @bigboymansion, kde se pravidelně chlubí svými úspěchy. A tím myslíme garáž plnou vozů Bentley, sbírku prstenů osázených drahokamy nebo třeba postel vystlanou balíky peněz. V těch nejdivočejších snech si možná představujete, že si jednou koupíte něco malého od Fendi. No, Floyd si koupil celý lustr, který je větší než automatická pračka. Pokud chcete stejné bohatství, stačí se podívat na Applikace výše a přetočit na 22. minutu.

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Před 8 hodinami

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Před 9 hodinami

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail