Boxer Mayweather si za 48 minut vydělá 3 miliardy korun. Vy můžete taky!

Boxer Mayweather si za 48 minut vydělá 3 miliardy korun. Vy můžete taky!

2. 5. 2015

Možná to nevíte, ale tuhle sobotu se koná něco jako boxerský zápas století. Možná je vám samotné boxování naprosto volné, nicméně množství peněz, které se kolem něj točí, je astronomické. Sobotní souboj Floyd Mayweather Jr. vs. Manny Pacquaio by měl vydělat nějakých 400 milionů dolarů, tedy téměř deset miliard korun. Předpokládaná délka zápasu přitom činí 48 minut (nějakých 12 kol). Většina výdělku půjde z televizních poplatků.Instagram obsahuje spousty podobných motivačních obrázků a hlášek, abyste neseděli na zadku a něco začali dělat.

Sám Floyd Mayweather Jr., muž se 47 výhrami a ani jednou prohrou, přitom patří mezi nejlépe placené sportovce světa. Ostatně, za zápas Mayweather dostane 120 milionů dolarů (Pacquiato obdrží “jenom” 80 milionů). Začínáme se tedy pohybovat v takových částkách, že člověk ztrácí predstavu, kolik to vlastně je a co všechno se za to dá koupit. Naštěstí, je tady internet, resp. mobilní aplikace Instagram, která vám dá nahlédnout do života špičkově placeného sportovce.


34. díl Applikací II věnovaný penězům, luxusním telefonům nebo třeba mikrotransakcím.

Floyd Mayweather Jr. a jeho vila mají na Instagramu vlastní profil a to @floydmayweather a @bigboymansion, kde se pravidelně chlubí svými úspěchy. A tím myslíme garáž plnou vozů Bentley, sbírku prstenů osázených drahokamy nebo třeba postel vystlanou balíky peněz. V těch nejdivočejších snech si možná představujete, že si jednou koupíte něco malého od Fendi. No, Floyd si koupil celý lustr, který je větší než automatická pračka. Pokud chcete stejné bohatství, stačí se podívat na Applikace výše a přetočit na 22. minutu.

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra 20. 2. 2018

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace 20. 2. 2018

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail