Ve hře Does Not Commute zkusíte organizovat chaoz v městské dopravě

Ve hře Does Not Commute zkusíte organizovat chaoz v městské dopravě

4. 5. 2015

Zní to strašně nudně, ale opak je pravdou. Jako kdyby název hry Does Not Commute záměrně snížoval očekávání a zábavnost hry se do vás mohla opřít ještě větší silou. Asi jako když špatně vjedete do křižovatky a smete vás školní autobus. Ostatně, o tomhle Does Not Commute je. Musíte navigovat vozidla napřič částmi města a pokud si se o to, aby se společně nesrazila.

Celé to funguje ale ještě trochu jinak. Začnete s jedním vozidlem, které musíte odvést z místa A do B. To zabere pár vteřin. Pak se čas vrátí zpátky a na mapě se objeví nový vůz, který ovládáte a musíte s ním zase dojet někam jinam. Přitom je ale na cestě vůz první, který kopíruje přesnou dráhu, jakou jste před chvíli ujeli. A takhle se to celé opakuje, až je na mapě vozidel třeba 13.

Upotávka na hru Does Not Commute.

Hratelnost Does Not Commute je naprosto jednoduchá. Musíte prostě někam dojet. Jakmile se ale počet vozidel na mapě zvyšuje, vzniká šílený chaoz, ve kterém se snažíte zorientovat a pokoušíte se plánovat svoje další kroky. Navíc, na jednotlivé úrovně máte časový limit, který ale můžete „nahonit“ sbíráním speciálních časových bonusů.

Does Not Commute je zdarma na Android a iOS. Ve hře jsou nenásilně implementované mikrotransakce – za nějakých 60 korun si můžete koupit možnost ukládání hry, abyste pokaždé nezačínali od úplného počátku. Princip je tedy podobný jako ve hře Smash Hit, za kterou ostatně stojí i stejné studio. Commute je tedy jedna z nejzábavnějších her posledních dnů a navíc nabízí i férový platební model.

Hru Commute stahujte zde!

Čtěte také

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikace 14. 11. 2017

O aplikačním skeneru od Adobe už jsme psali. Zaujal nás především funkcí rozpoznání textu v naskenovaných obrázcích a dokumentech,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail