Tony Montana doporučuje kryt na iPhone z italského mramoru!

Tony Montana doporučuje kryt na iPhone z italského mramoru!

15. 8. 2017

Určitě to znáte z filmů. Třeba z takové Zjizvené tváře, kde drogový král Tony Montana vlastní obří vilu a v ní obří koupelnu vykládanou mramorem z Itálie. Můžeme pochybovat o tom, jestli je to vkusné, o čem ale pochybovat vůbec nelze, to je, jestli je to drahé. To si pište. A jak!

No a teď si představte, že mramor nemusíte mít jenom v koupelně nebo kuchyni. Můžete si z něj třeba udělat kryt na mobil! Kdyby Tonyho nerozstříleli na cimprcampr, určitě by do toho šel. Mít iPhone 6 v krytu z mramoru, který je tenký neuvěřitelných 0,8 milimetru!


Teď si z toho děláme legraci, ale musíme smeknout. Udělat takhle tenký plát mramoru, to chtělo hodně přemýšlení a lidského důvtipu. Společnost Native Union na tomhle pracovala rok a půl, než přišla na to, jak takhle kus kamene nakrájet a jak z něj vytvořit kryt, který i něco vydrží.

Nyní si jej můžete koupit. A není to ani tak drahé – kryt vás vyjde na 80 dolarů, potažmo 70 liber. K dispozici je přitom ve dvou variantách a to černé a bílé. A že na to nemáte peníze? To jste asi ještě neviděli poslední díl Applikací, kde se věnujeme financím!


Jen se koukněte na video výše, nainstalujte nějaké ty chytré apky na sledování rozpočtů a za chvíli budete peněz hromadu. A pokud ne, tak pomůže mobilní hra Make It Rain. Tam slibujeme, že budete vydělávat miliardy za vteřinu!

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail