Tony Montana doporučuje kryt na iPhone z italského mramoru!

Tony Montana doporučuje kryt na iPhone z italského mramoru!

29. 4. 2015

Určitě to znáte z filmů. Třeba z takové Zjizvené tváře, kde drogový král Tony Montana vlastní obří vilu a v ní obří koupelnu vykládanou mramorem z Itálie. Můžeme pochybovat o tom, jestli je to vkusné, o čem ale pochybovat vůbec nelze, to je, jestli je to drahé. To si pište. A jak!

No a teď si představte, že mramor nemusíte mít jenom v koupelně nebo kuchyni. Můžete si z něj třeba udělat kryt na mobil! Kdyby Tonyho nerozstříleli na cimprcampr, určitě by do toho šel. Mít iPhone 6 v krytu z mramoru, který je tenký neuvěřitelných 0,8 milimetru!


Teď si z toho děláme legraci, ale musíme smeknout. Udělat takhle tenký plát mramoru, to chtělo hodně přemýšlení a lidského důvtipu. Společnost Native Union na tomhle pracovala rok a půl, než přišla na to, jak takhle kus kamene nakrájet a jak z něj vytvořit kryt, který i něco vydrží.

Nyní si jej můžete koupit. A není to ani tak drahé – kryt vás vyjde na 80 dolarů, potažmo 70 liber. K dispozici je přitom ve dvou variantách a to černé a bílé. A že na to nemáte peníze? To jste asi ještě neviděli poslední díl Applikací, kde se věnujeme financím!


Jen se koukněte na video výše, nainstalujte nějaké ty chytré apky na sledování rozpočtů a za chvíli budete peněz hromadu. A pokud ne, tak pomůže mobilní hra Make It Rain. Tam slibujeme, že budete vydělávat miliardy za vteřinu!

Čtěte také

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé Před 16 hodinami

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

App Store zavedl předobjednávky. K čemu jsou dobré?

App Store zavedl předobjednávky. K čemu jsou dobré?

Různé Před 18 hodinami

V některých zemích se na App Store objevila nová sekce – předobjednávky. Jde zpravidla o hry, které vycházejí za pár dní....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail