T-Mobile dává slevu na ubytování přes AirBnB. A to všem!

T-Mobile dává slevu na ubytování přes AirBnB. A to všem!

15. 4. 2015

Počínaje dneškem startuje slevová akce, která každému nově registrovanému uživateli AirBnB dá značnou slevu na ubytování. Jediné, co pro to musíte udělat, je registrovat se přes speciální odkaz. Zákazníci T-Mobile si již možná na podobný servis zvykli – operátor pravidelně nabízí výhodné nabídky jako je třeba Evernote Premium či ESET Premium zdarma, nyní ale mohou slevu získat naprosto všichni. Tedy i zákazníci ostatních mobilních operátorů!
 
A co je AirBnB zač? Inu, jedná se o internetovou službu a mobilní aplikaci, přes kterou si můžete sehnat výhodné ubytování kdekoliv na světě včetně České republiky. Můžete bydlet u někoho doma, ve volném pokoji, pronajmete si celý byt, případně celý dům. Je to jenom na vás. AirBnB je tak konkurencí hotelům a službám jako Booking.com, přičemž nabízí atraktivnější ceny i zajímavé zážitky. Přínosem je totiž často i charakter pronajímatele, který vám rád pomůže a rozdá zajímavé tipy, kam vyrazit.
 
Díky T-Mobile tak můžete získat slevu 30 Eur na svoje první ubytování a to jak tady u nás, tak i v zahraničí. Jediné, co pro získání slevy musíte udělat, je registrovat se do služby AirBnB přes následující odkaz. Jinak se ke slevě nedostanete! Na e-mailovou adresu zadanou při registraci vám dorazí slevový kupón. Ten lze uplatnit při nákupu ubytování na AirBnB v minimální hodnotě 120 eur.

Klikněte pro slevu 30 Eur na ubytování  v AirBnB!

Čtěte také

Instagram prozrazuje, kdo je zrovna online. Poradíme, jak to vypnout

Instagram prozrazuje, kdo je zrovna online. Poradíme, jak to vypnout

Pro začátečníky Před 16 hodinami

Všimli jste si? Instagram nově zobrazuje, kdy byl uživatel naposledy aktivní. Zobrazí se buď čas nebo stav „právě aktivní“,...

Tetra je chytrá stolní myčka, co dokáže mýt, prát i vařit. Stačí jí deset minut

Tetra je chytrá stolní myčka, co dokáže mýt, prát i vařit. Stačí jí deset minut

Vychytávka Před 20 hodinami

Chtěli byste si pořídit myčku, ale máte moc malou kuchyň? V Heatworks pro vás mají řešení; představili stolní myčku, kterou není...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail