T-Mobile dává slevu na ubytování přes AirBnB. A to všem!

T-Mobile dává slevu na ubytování přes AirBnB. A to všem!

15. 4. 2015

Počínaje dneškem startuje slevová akce, která každému nově registrovanému uživateli AirBnB dá značnou slevu na ubytování. Jediné, co pro to musíte udělat, je registrovat se přes speciální odkaz. Zákazníci T-Mobile si již možná na podobný servis zvykli – operátor pravidelně nabízí výhodné nabídky jako je třeba Evernote Premium či ESET Premium zdarma, nyní ale mohou slevu získat naprosto všichni. Tedy i zákazníci ostatních mobilních operátorů!
 
A co je AirBnB zač? Inu, jedná se o internetovou službu a mobilní aplikaci, přes kterou si můžete sehnat výhodné ubytování kdekoliv na světě včetně České republiky. Můžete bydlet u někoho doma, ve volném pokoji, pronajmete si celý byt, případně celý dům. Je to jenom na vás. AirBnB je tak konkurencí hotelům a službám jako Booking.com, přičemž nabízí atraktivnější ceny i zajímavé zážitky. Přínosem je totiž často i charakter pronajímatele, který vám rád pomůže a rozdá zajímavé tipy, kam vyrazit.
 
Díky T-Mobile tak můžete získat slevu 30 Eur na svoje první ubytování a to jak tady u nás, tak i v zahraničí. Jediné, co pro získání slevy musíte udělat, je registrovat se do služby AirBnB přes následující odkaz. Jinak se ke slevě nedostanete! Na e-mailovou adresu zadanou při registraci vám dorazí slevový kupón. Ten lze uplatnit při nákupu ubytování na AirBnB v minimální hodnotě 120 eur.

Klikněte pro slevu 30 Eur na ubytování  v AirBnB!

Čtěte také

Podivnější aplikace, než jsou tyto, na storech nenajdete!

Podivnější aplikace, než jsou tyto, na storech nenajdete!

Různé Včera

Překladač dětského pláče, hra určená kočkám, ale také třeba cvičební program do postele, i takové aplikace museli Aleš...

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Aplikace Včera

Be My Eyes je název jedné z nejsmysluplnějších aplikací na stórech a to přitom vypadá, že skoro nic neumí. Uvnitř najdete jen nastavení a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail